+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Nokia 5.4

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Krásné obaly na mobil Nokia 5.4, které lahodí oku i spolehlivě chrání

Obaly na mobily, které v Etuo.cz najdete, jsou krásné, stylové a plně funkční. Jejich základní funkcí je ochrana zařízení před mechanickým poškozením. Musí být proto vyrobeny z kvalitních materiálů a na mobil Nokia 5.4 ideálně padnout. Je toho dosaženo ideálním kopírováním tvaru a rozměrů mobilu Nokia 5.4. Navíc mají obaly na mobil všechny potřebné otvory na správných místech a v dostatečné velikosti. Nic tak nebrání využívání všech funkcí smartphonu. Dbáme také na to, aby obaly a kryty na mobily plnily náročné požadavky našich klientů. Máme zajímavé a netradiční designové kousky, stejně jako decentní klasiku pro konzervativní uživatele. Mnohé z obalů na mobil mají také malé vychytávky navíc. Některé lze poskládat jako praktický stojánek pro sledování videí na mobilu, jiné mají kapsičky, které směle nahradí peněženku.

Různé typy obalů podle vašich preferencí

V e-shopu Etuo.cz jsme připravili obaly a kryty na mobil různých typů. Můžete si tak vybrat obal na mobil Nokia 5.4, který vám perfektně sedne. Pokud na mobilu rádi hrajete hry nebo prostřednictvím obrazovky neustále sledujete dění ve světe, podívejte se na vyladěné kryty na mobil. Krásně ochrání záda a boky smartphone, ale nechávají volný přístup k obrazovce. Nicméně pokud chcete být opatrní a raději obalem ochránit celý mobil včetně dotykového displeje, jsou pro vás ideální knížkové nebo flipové obaly. Rozdíl mezi nimi je ve způsobu otevírání přední klapky. Oba však spolehlivě chrání zařízení ze všech stran. No a nejvyšším stupněm zabezpečení smartphone obalem jsou speciální vysoce odolné obaly na mobil. U těch jsou kladeny zvýšené nároky na materiál i konstrukci obalu. Odolné obaly jsou pak schopné ochránit telefon i ve velmi náročných podmínkách.

Chcete luxusní kožený obal, omyvatelnou klasiku nebo něco stylového z netradičních materiálů?

Základním materiálem pro obaly na mobily je kvalitní plast. Je to materiál, který se dobře přizpůsobí tvaru zařízení, je stálý a skvěle se udržuje v čistotě. Potisky na něm vypadají skvěle a dlouho vydrží krásné. Skvělé do ruky a krásné na mobilu jsou jemné silikonové kryty. I ty se dobře čistí. Luxusní vzhled pak dosáhnete krásným koženým obalem na mobil Nokia 5.4. Ideální volba do práce i do společnosti. Nicméně hitem posledních období jsou obaly na mobil, které využívají netradiční materiály. Topem je dřevo a kov. Jsou to stylové kryty na mobil, kdy celou zadní část tvoří plát přírodního materiálu. Může být v hladké podobě, která nechá vyniknout barvě a struktuře materiálu, nebo s jemnou rytinou.

Decentní obaly i pouzdra s nevšedními potisky

Obal na mobil Nokia 5.4 může být nenápadným doplňkem, který bude pouze chránit a nijak vyčnívat. Pokud preferujete takové doplňky, podívejte se na jednobarevné kryty na mobily nebo jemné čiré obaly. Jejich velkou výhodou je snadná laditelnost s ostatními doplňky nebo aktuálním outfitem. Obaly na mobil z řady Utra slim navíc na mobilu prakticky nejsou vidět. Krásně se zařízením splynou a dají vyniknout jeho původnímu designu. Ale pokud máte rádi něco veselejšího a chcete obal, který projasní váš den, podívejte se na naše obaly s krásnými potisky. V Etuo.cz jich na výběr máte více než 300. Rozdělili jsme je do tematických řad. Je připravena série pro milovníky krásných aut. V jiné jsou nádherné potisky s fotkami přírody a zvířat. Jiná je perfektní pro vášnivé bylinkáře nebo vyznavače ezoterických věd.

Smartphone Nokia 5.4

Nokia přinesla do nižší třídy zajímavý smartphone, který se snaží prorazit mezi konkurencí z Číny. Čekat můžete velký více než šestipalcový displej s HD+ rozlišením. Výkon i velikost základní paměti je velice ucházející. Baterie slibuje slušnou výdrž. Tahákem je bezesporu foťák se čtyřmi kamerami a zajímavým rozlišením. Nechybí ani oblíbená čtečka otisků prstů, kterou najdete na zadní straně pod logem výrobce.