+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Nokia 4.2

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Velký výběr obalů na mobil Nokia 4.2

Odolné pouzdro na mobil je dnes stále častěji i oblíbeným dárkem, který vyniká svou praktičností a užitečností. Zakoupením krytu dává člověk druhé osobě najevo, že mu na ní záleží, protože případné rozbití mobilního telefonu bývá spojeno s celou řadou nepříjemností, kterých ho chce ušetřit. Stres, nervy, smutek, strach. Těmto všem negativním pocitům se můžete s pouzdrem na mobil zcela vyhnout. Pokud tedy někdo z vašeho okolí obal na mobil nepoužívá, jedná se o vítanou inspiraci, jakým způsobem by ho bylo možné potěšit za přijatelnou sumu peněz.

Kryty na mobil Nokia 4.2 jej nejen chrání, ale mohou ho rovněž oživit

Obaly na mobil Nokia 4.2 se dnes rozhodně nevyrábějí jen ve fádních barvách, ale existují i třpytivé, kdy už jen pohled na ně dokáže prozářit den. Je lhostejno, jestli se jedná o silikonové nebo plastické kryty, oba typy plní stejně pregnantně svoji hlavní úlohu, kterou je zamezit poškrábání displeje a možnému poškození telefonu. Knížkové kryty poskytují telefonům Nokia 4.2 dokonce dvojitou ochranu. Pro náročné zákazníky jsou dnes na trhu k dostání i kožená pouzdra. Zde ovšem někdy může vyvstat potíž, že se hodí jen na konkrétní typ telefonu. Proto je třeba při jejich výběru postupovat s co největší opatrností.

Vlastnosti mobilního telefonu Nokia 4.2

Samotný telefon Nokia 4.2 disponuje HD+ displejem o úhlopříčce 5,71 palců, přičemž na první pohled upoutá zaobleným provedením z 2.5 D skla. Prostřednictvím duálního 13 MP fotoaparátu a zadního 2 MP fotoaparátu je možné pořídit si profesionální fotografie s pomocí nástrojů pro úpravy. Nokia 4. 2 bývá doporučována jako ideální telefon pro jednoruční režim. Samozřejmostí je podobně jako u jiných moderních telefonů odemykání obličejem, které zabere maximálně několik sekund. Tyto vymoženosti fungují na systému Android 9 Pie, jenž je zcela bezplatně každý měsíc aktualizován. Tyto aktualizace jsou ku prospěchu chodu telefonu, rozhodně ho nezpomalují.