+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Nokia 3.4

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Obaly na mobil prodlouží životnost

U telefonu Nokia 3.4 recenzenti chválí záda. Ta jsou sice z plastu, navíc zcela přiznaného, ale jinak jsou zpracována velmi kvalitně. Například na nich vůbec nezůstávají otisky prstů, ani nevyklouzávají z ruky. A teď ruku na srdce: troufnete si vydat se do světa s telefonem bez náležitého obalu? My to rozhodně nedoporučujeme. Každá příslušná vrstva, kterou telefon obalíte, významně prodlouží jeho životnost. Nejde totiž jen o případ pádu, ale například i zamezení mechanickému poškozování funkčních tlačítek, která se nacházejí na jeho boku.

Silikonové, knížkové i odolné. Stačí si vybrat.

V nabídce etuo.cz najdete kryty na mobil Nokia 3.4 ve velké spoustě provedení. Nemáme na mysli jen různé typy krytů, ale také jejich designové provedení či použitý materiál. Silikonová pouzdra na mobil mají tradičně nejvíce zástupců. Kromě zad přístroje kryjí i boky. My je navíc nabízíme i ve velmi netradičním pojetí. Vedle jednobarevných či potištěných silikonových krytů jsou tu obaly třpytivé, ty, které mají plastický povrch, či doplněné dřevem nebo kovem. Pro knížkové a flipové kryty na mobil je typické pohyblivé křídlo, které poskytuje základní ochranu také displeji. Spoléhat se pouze na ni vám však neradíme. Mnohem lepší je pořídit pro vaši Nokii 3.4 ochranné sklo či fólii. Pokud je obecně vaším cílem co největší odolnost, vybírejte si kryty odolné, které splňují různé vojenské normy.

Nokia znovu na cestě

O nesmírné popularitě tlačítkových telefonů Nokia jsme v minulosti již psali. Značka, která je zpět ve finských rukou, se stále snaží na tento úspěch navázat. Nejde na to však přes prémiovost svých produktů. Naopak se snaží zabodovat v jedné z nejtěžších kategorií a tou je střední či nižší střední třída. Telefon Nokia 3.4 ze září roku 2020 je toho dobrým příkladem. Nabízí solidní výbavu za cenu jen něco málo přes 4 000 Kč. Zda to bude v tak velké konkurenci stačit, se teprve ukáže.