+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Nokia 3.2

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Velký výběr obalů na mobil Nokia 3.2

Pouzdra na mobil jsou dnes již samozřejmostí, kterou si pořídí každý zodpovědný majitel telefonu Nokia 3.2. Kryty na mobil totiž chrání telefon Nokia 3.2 před poškozením, k němuž může dojít v okamžiku, kdy je s ním neobratně manipulováno, načež se ocitne na zemi. Pád z výšky nedělá dobře žádnému telefonu! Odolné pouzdro na mobil Nokia 3.2 přitom vyjde určitě mnohem levněji než následné náklady vynaložené na opravu zničeného telefonu, které jsou ještě znásobeny stresem, zda se jej vůbec opravit podaří. Kdo by chtěl přijít o cenná data, která má ve svém mobilu Nokia 3.2 uložena?

Přednosti pouzder na mobil Nokia 3.2

Silikonové i plastické obaly na mobil Nokia 3.2 dokonale chrání mobil proti případnému poškrábání a současně jsou vyrobeny přímo na míru. Třpytivé druhy krytů telefon navíc skvěle oživí. Důležité je, že konektory jsou i při použití pouzdra odkryté, takže není nutné pro připojení příslušenství vyndávat telefon z krytu a zbytečně jej vystavovat možnému nebezpečí. Velmi oblíbené je rovněž knížkové neboli flipové pouzdro, jehož hlavní předností je dvojí ochrana. Zatímco vnitřní kryt chrání hlavně vnitřní komponenty přístroje Nokia 3.2, vnější minimalizuje riziko poškození displeje.

Vlastnosti telefonu Nokia 3.2

Telefon Nokia 3.2 disponuje HD+ displejem o rozměru 6,26 palců, přičemž jeho předností je i skutečnost, že jeho baterie je schopna vydržet až dva dny! Nokia 3.2 se odemyká pomocí rozpoznání obličeje, což znamená, že vše proběhne bleskovou rychlostí. Hříchem by potom bylo nevyužít všech výhod systému Android 9 Pie, jenž se každý měsíc bezplatně aktualizuje. Těchto aktualizací se není nutné obávat, protože telefon nezpomalí, ale naopak garantují jeho lepší výkon. S fotoaparáty s rozlišením 13 Mpx a 5 Mpx je potom radost fotografovat i za horšího světla. Nokia 3.2 se záhy stane miláčkem každého uživatele, který si skutečně zaslouží tu nejlepší ochranu!