+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Nokia 2.4

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Jemné silikonové kryty, pevné knížkové obaly i luxusní kožené obaly na mobil NOKIA 2.4

Snažíme se, abychom měli pro každý smartphone, který se u nás prodává, dostatečně pestrou kolekci obalů a kryt. Proto nesmí chybět vymazlená kolekce s obaly na mobil NOKIA 2.4. Všechny jsou šité na míru jeho velikosti a potřebám. Najdete v ní silikonové kryty na mobil NOKIA 2.4, které jsou velice jemné na omak, ale i jejich lehce pevnější plastovou variantu. Dotyk luxusu a lehkou eleganci poskytnou kožené obaly na mobil NOKIA 2.4. Mimochodem výborně se dolaďují s ostatními doplňky. Jednobarevné pouzdra na mobil NOKIA 2.4 jsou decentní a jemná. Knížkové a flipové obaly na mobil NOKIA 2.4 vynikají po praktické stránce. Jejich obrovskou výhodou je přímá ochrana displeje smartphonu Nokia 2.4. Silikonové a plastové kryty na mobil NOKIA 2.4 se velmi snadno nasazují, nekloužou v rukou a umožňují okamžitý přístup k obrazovce. Zadní kryty na mobil NOKIA 2.4 poskytují ochranu zádům a bokům zařízení. Na party můžete vzít crazy třpytivé obaly na mobil NOKIA 2.4, na sport a do přírody zase super odolné kryty na mobil NOKIA 2.4 s hliníkovým rámem.

Krásný vzhled pouzder na mobil NOKIA 2.4 se snoubí z vysokou funkčností

Obal na mobil NOKIA 2.4 musí vypadat dobře. Zároveň ale také potřebujeme, aby náš smartphone dobře ochránil. Pro někoho je obal na mobil NOKIA 2.4 čistě funkční záležitostí, pro jiného třeba módním doplňkem. Všechny obaly na mobily NOKIA 2.4 z e-shopu Etuo.cz jsou krásné, ale také plně funkční. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Mají rovněž precizní zpracování. Jsou tak spolehlivou ochranou zařízení. I když jsou obaly na mobil NOKIA 2.4 dobrými ochránci, vypadají skvěle a hravě se stanou skvělým doplňkem outfitu.

Smartphone Nokia 2.4

Chytrý mobil Nokia 2.4 má velkou obrazovku o úhlopříčce 6,5 palce. Rozhodně zaujme téměř čistým Androidem, který si můžete sami vyladit.