+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Nokia 2.3

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Výjimečné obaly na mobil Nokia 2.3

Stali jste se majitelem telefonu Nokia 2.3 a přemýšlíte, jak to udělat, aby s vámi vydržel co nejdéle? Máme řešení! Dokonce celou řadu. Pro tento telefon jsme připravili kryty, ze kterých si vybere každý. Ať už jste si oblíbili silikonové, knížkové, flipové, plastické, odolné či dokonce třpytivé kryty na mobil, vždy pro vás máme bohatou nabídku. Jednoduché, jednobarevné, či naopak zábavné, barevné a hravé. Každý typ pouzdra na mobil Nokia 2.3 má u nás spoustu zástupců. Použijte filtr a zaměřte se jen na design. Bude to jednodušší. Pokud projdete všechny nabízené motivy, ale ten správný přesto nevyberete, nevadí. Také telefon Nokia 2.3 jsme zařadili do naší kreativní dílny na výrobu osobních obalů. Svému chytrému společníkovi můžete dodat přesně takový vzhled, jaký si přejete.

Kryty na míru

Většina telefonů má své originální uspořádání. Pokud se některý obal na mobil chce pyšnit označením, že je vhodný pro telefon Nokia 2.3 znamená to, že musí disponovat všemi příslušnými výřezy na funkční i ovládací tlačítka a prvky. Přesně tak, jak je to v nabídce vašeho Etuo.cz. S námi si vždy můžete být jistí, že obal telefonu padne jako ulitý. Samozřejmostí je při tom kvalitní provedení, které bude telefon chránit proti oděrkám, škrábancům, špíně a mechanickému poškození. Telefon jde do něj snadno umístit a v pouzdře se ani nehne. Díky přesnému uspořádání výřezů nebude telefon nutné z pouzdra vyjímat při žádném obvyklém používání.

AI v základní výbavě

Telefon Nokia 2.3 byl dlouho očekáváný. Výrobce lákal na novinku prohlášením, že půjde o jeden z prvních telefonů s umělou inteligencí v nejnižším cenovém segmentu. Nokia sází na pomoc umělé inteligence při pořizování fotek, ale i na samostatné tlačítko na Google asistenta. Zda ji sázka na tuto kartu vyjde, se ukáže až v budoucnosti. Telefon se teprve dostává do prodeje.