+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Nokia 2.2

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Kryty na mobil Nokia 2.2 i odolné obaly

Smartphone Nokia 2.2 potřebuje dobrý obal nebo kryt na mobil, který ho pomůže udržet v bezvadném stavu. Proto jsme v e-shopu Etuo.cz připravili kolekci s obaly na mobil Nokia 2.2, kryty i populárními pouzdry. Velice oblíbené jsou silikonové kryty na mobil Nokia 2.2, které jsou jemné na omak a krásné na pohled. O něco pevnější jsou plastové kryty na mobil Nokia 2.2. Do terénu a na sport jsou populární odolné obaly na mobil Nokia 2.2. Vyzkoušejte třeba ty z řady Bumper. Mají pevný hliníkový rám, který je prakticky nezničitelný. Elegantní a praktické jsou knížkové a flipové obaly na mobil Nokia 2.2. Můžete je poskládat jako praktický stojánek. Skvělá vychytávka pro dlouhé video hovory.

Doplněk outfitu a kvalitní ochranný prvek

Kožené obaly i kryt na mobil Nokia 2.2 mohou být úžasným doplňkem vašeho pracovního outfitu. Třpytivé kryty na mobil Nokia 2.2 jsou cool i na večerní akci v baru. Oblíbené foto obaly na mobil Nokia 2.2 našly inspiraci v přírodě i kuchyni. Jednobarevné silikonové kryty na mobil Nokia 2.2 snadno sladíte s dalšími doplňky a vytvoříte ucelenou kolekci. Obaly na mobil Nokia 2.2 jsou ale především kvalitní ochranou telefonu. Chrání zařízení před mechanickým poškozením a také před prachem a nečistotami. Odolné obaly na mobil Nokia 2.2 umí ochránit telefon i ve velice náročných podmínkách, jako jsou horské treky nebo dětské hřiště. Silikonové a plastové obaly na mobil Nokia 2.2 chrání především zadní část telefonu. Knížkové a flipové obaly na mobil Nokia 2.2 mají přední otevírací klapku. Ta ochrání i citlivý dotykový displej.

Smartphone za dobrou cenu

Sympatický telefon Nokia 2.2 je určen pro všechny, kteří hledají kvalitu za dostupnou cenu. Má relativně menší rozměry. Displej má dnešní poměry pouhých 5,71 palce a HD+ rozlišení. Vybaven je aktuálním Android Pie s možností aktualizace na Android Q.