Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Nokia 1.4

Obaly pro Nokia 1.4


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Nokia 1.3, jsou úplně jiné modely.

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Spolehliví ochránci smartphonu Nokia 1.4 i krásné designové kousky

Nový telefon Nokia 1.4 útočí na prodeje doslova dumpingovou cenou. I tak má ale příjemný design, který je škoda zcela potlačovat. Nicméně pokud chcete smartphone zcela schovat do obalu na mobil, není to problém. V kolekci pro novou Nokii si vybere každý. V každém případě i tento mobil potřebuje ochranu před následky každodenního používání. Dobrý obal na mobil umí zařízení ochránit před drobnými oděrkami a škrábanci. Pokud na mobilu dobře sedí, ochrání i před nečistotami i prachem. Takže výběr obalu na mobil je jen na vás. Bude to poctivý pracant nebo z něj uděláte zajímavý kousek vašeho oufitu. Můžete mít obaly na mobil se zajímavými designovými potisky, v krásných a velmi něžných barvách, nebo třeba kryt z nevšedního materiálu. Bonusem jsou obaly na mobil s drobnými vychytávkami. Některé lze využívat jako peněženku, jiné slouží jako stojánek.

Vysoce odolné obaly na mobil Nokia 1.4, jednoduché zadní kryty i praktické knížkové obaly na mobil

Do terénu, na sport nebo třeba na stavbu doporučujeme vysoce odolné obaly na mobil Nokia 1.4. Pro smartphone mají stejnou funkci jako helma nebo chrániče. Speciální odolné obaly na mobil Nokia 1.4 jsou vyrobeny ze speciálních materiálů a mají zesílenou konstrukci. Tato kombinace odolá, a smartphone před nimi ochrání, i velkým nárazům. Odolné obaly na mobil mají často i různé vojenské certifikace, které označují úroveň jejich odolnosti. Můžete si ale také vybrat jednoduché zadní kryty na mobil. Jsou perfektním řešením pro všechny, kteří potřebují neustálý přístup k obrazovce smartphonu. Skvělé řešení pro hráče i workoholiky. Navíc se jednoduše udržují v čistotě a velmi snadno mění. Komplexní ochranu telefonu ze všech jeho stran poskytují knížkové a flipové obaly na mobil. Mají přední otevírací klapku, která ochrání citlivý displej telefonu před poškozením, ale také před náhodným spuštěním.

Jemné silikonové kryty, krásné plastové obaly s potisky i tajný tip z nevšedních materiálů

Základním materiálem pro obaly na mobily Nokia 1.4 je plast. Pro tvůrce obalů na mobily je to ideální volba. Má dlouhou životnost a dobře se tvaruje. Je ho konstrukce může dobře kopírovat tvar a rozměry mobilu. Snadno se v něm vytvoří stabilní otvory pro kamery, tlačítka nebo sloty. Vše na správných místech tak, jak je potřeba pro bezvadný provoz mobilu. Na kvalitním plastu také skvěle vynikají potisky. Užít si tak můžete krásné barvy i detaily uměleckých fotografií. Na druhém místě vedou silikonové obaly na mobil. Dobře se drží v rukou, nekloužou a jsou velice decentní. Luxusně vypadají kožené obaly na mobil Nokia 1.4. Kožené obaly na mobil se hodí pro večerní události i důležitá jednání. A na závěr náš tajný tip. Tím jsou obaly na mobil s přírodním dřevem nebo čistým plátem kovu. Jsou stylové, trendy a naprosto úžasné.

Decentní jednobarevné obaly na mobil Nokia 1.4 a tři stovky úžasných potisků

V Etuo.cz máme nachystanou kolekci obalů, která vás ohromí. Jejím středem jsou obaly na mobil Nokia 1.4 s nádhernými potisky. A doplňují i kryty s efekty a jemná jednobarevná pouzdra. Jednobarevná pouzdra mohou být v decentních pastelových barvách nebo v černé či bílé klasice. Pokud se chcete bavit, podívejte se na obaly s potisky. V Etuo.cz je jich nachystaných 300. Těšit se můžete na krásné fotografie přírody a zvířat, vtipné koláže, ale také designové malby. Úžasné jsou kolekce s vánoční či velikonoční tématikou. Nebo byste raději nový obal na Halloween? Na velkých knížkových obalech skvěle vynikají designové obrazy i potisky věnované uměleckým desénům. Nebo si raději zvolíte obal s potiskem botanicky vyvedených bylin?

Smartphone Nokia 1.4, který chce rozbourat trh cenou

Nokia 1.4 útočí na všechny smysly. Má krásný velký displej, praktickou výbavu a hlavně nikoho nezruinuje. Je to ideální volba praktického každodenního pracanta.