CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Pouzdra, pouzdra, obaly na tablety

Filtry Sbalit
Model zařízení 92
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Kryt na tablet může zachránit vaše zařízení

Odřeniny, škrábance, nehezké vrypy nebo praskliny. To vše se nenápadně, ale o to spolehlivěji objevuje na těle nebo obrazovce našeho tabletu v průběhu let používání. I když o svůj tablet pečujete s největší láskou, občas se totiž stane, že vám z rukou vypadne, odře se v tašce nebo na něj jednoduše vylijete své ranní kafe. S kvalitním obalem na tablet to vše bude dávno minulostí. Dobrý obal totiž lehce odolává škrábancům i vrypům a bez problémů si poradí i s vlhkostí, nečistotami či prachem. Knížkové obaly chrání díky svému zavíracímu mechanismu celé tělo tabletu včetně jeho přední strany s obrazovkou. Jejich uzavírání je doplněno o magnetickou technologii, která krytu nedovolí, aby se otevřel, když to právě nechcete. Třeba při nárazu o tvrdou kamennou podlahu. Knížkové pouzdro můžete navíc v případě potřeby použít i jako praktický stojan na sledování filmů, telefonování s kolegy nebo přáteli či hraní online her. Vyberte si z naší nabídky obal na tablet, který vaše zařízení ozvláštní, dodá mu jiskru a zároveň doplní váš jedinečný styl.

Vyberte si podle svého srdce

Kvalita obalu na tablet je klíčová. Ale co je ještě důležitější, je jeho vzhled. Váš kryt budete totiž používat každý den, a tak by vám měl dělat radost. Dolaďte ho do barev, které milujete a doplňte o motivy, které jsou blízké vašemu srdci. A samozřejmě nezapomeňte ani na využití tabletu. Pokud své zařízení nosíte na obchodná jednání a pracovní mítinky, asi nebude vhodné, abyste si s sebou nosili kryt s barevnými jednorožci. Pokud však zvolíte jednobarevné pouzdro v hezkém odstínu, budete působit elegantně a druhá strana pochopí, že má před sebou spolehlivého a sebejistého partnera. Že je váš tablet spíše majetkem celé rodiny a používá se hlavně v pohodlí domova nebo na cestách na dovolenou? Potom můžete trochu popustit uzdu své fantazii. Zvolte si veselý motiv, který potěší děti a zároveň se bude líbit i rodičům. Co třeba roztomilá zvířátka nebo kreslené komiksové obrázky s vtipnou tematikou? V případě, že vám jde hlavně o to, aby vaše pouzdro na tablet šlo hlavně s dobou, vsaďte na trendy mramorové vzory, abstraktní akvarely doplněné o zlaté prvky nebo třeba motivy „fashion girls“ v pastelových barvách, které se zrovna nosí. Výběr je jen na vás, tak mu věnujte náležitou pozornost i čas.

Kryt s vlastním motivem je 100% originál

Nenašli jste se v žádném obalu na tablet z naší připravené kolekce? To je báječné, náročné zákazníky máme totiž moc rádi! Svůj obal na tablet si můžete vytvořit i sami – s použitím fotek ze své vlastní galerie nebo obrázků, co jste sami namalovali. Obaly se svou fotografii nosí na mobilech a tabletech mnoho známých tváří, sportovců i influencerů. Pokud se k nim chcete přidat, není nic jednoduššího. Klikněte si na možnost „vytvořit kryt s vlastním motivem“ a dejte prostor své fantazii. Personalizovaný kryt na tablet představuje také velmi hezký a osobní dárek na Vánoce nebo na narozeniny pro členy vaší rodiny nebo blízké přátelé.