+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Motorola One Vision

Obaly pro Motorola One Vision

Smartphony Motorola One jsou úplně jiné modely telefonů.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Decentní, elegantní i nevšední obaly pro mobil Motorola One Vision

Obal na mobil Motorola One Vision vybíráme očima a srdcem. Hledáme, co je nám blízké. To co aspoň trochu ukáže, jaké jsou naše preference. V e-shopu máme připraveny obaly a kryty na mobil Motorola One Vision pro nejrůznější příležitosti. Někdy se hodí mít různé obaly pro odlišné příležitosti. Do zaměstnání a na společenské události jsou ideální decentní jednobarevné kryty na mobil Motorola One Vision. Třeba příjemné silikonové kryty na mobil máme i v jednobarevných variantách. Luxusně vypadají kožené obaly. Na odpoledne nebo jen tak pro radost jsou skvělé kryty na mobil Motorola One Vision s potisky zajímavých fotografií a grafik. Máme více než 300 vzorů pro různé typy lidí. Je tady něco pro romantiky, kutily i drsné chlápky. Na mejdan můžete mít crazy třpytivé kryty.

Design i ochrana mobilu Motorola One Vision

Kryty na mobil Motorola One Vision nejsou pouze designovým doplňkem. Obaly na mobil Motorola One Vision jsou plně funkční a chrání tělo telefonu před mechanickým poškozením. Silikonové a plastové kryty na mobil Motorola One Vision chrání především zadní část telefonu. Knížkové a flipové obaly na mobil Motorola One Vision ochrání zadní část, ale i celou obrazovku telefonu. Můžete je navíc poskládat do praktického stojánku, třeba pro sledování klipů či dlouhých video hovorů. Do terénu a na sport jsou jedinečné odolné obaly na mobil Motorola One Vision. Podívejte se na řadu Bumper. Jsou to obaly na mobil Motorola One Vision s hliníkovým rámem, který odolá i hodně velkým tlakům.

Smartphone Motorola One Vision

Motorola se snaží držet dech s trendy v oblasti mobilů a docela se jí to daří. Smartphone Motorola One Vision má velký displej s bezrámečkovým designem. V hodní části je tzv. průstřel. Otvor pro selfie kamerku fotoaparátu. Zbylé kamery najdete tradičně na zádech telefonu. Mobil má slušný výkon i vnitřní paměť.