Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Motorola One Vision

Filtry Sbalit
Model zařízení 1016
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Decentní, elegantní i nevšední obaly pro mobil Motorola One Vision

Obal na mobil Motorola One Vision vybíráme očima a srdcem. Hledáme, co je nám blízké. To co aspoň trochu ukáže, jaké jsou naše preference. V e-shopu máme připraveny obaly a kryty na mobil Motorola One Vision pro nejrůznější příležitosti. Někdy se hodí mít různé obaly pro odlišné příležitosti. Do zaměstnání a na společenské události jsou ideální decentní jednobarevné kryty na mobil Motorola One Vision. Třeba příjemné silikonové kryty na mobil máme i v jednobarevných variantách. Luxusně vypadají kožené obaly. Na odpoledne nebo jen tak pro radost jsou skvělé kryty na mobil Motorola One Vision s potisky zajímavých fotografií a grafik. Máme více než 300 vzorů pro různé typy lidí. Je tady něco pro romantiky, kutily i drsné chlápky. Na mejdan můžete mít crazy třpytivé kryty.

Design i ochrana mobilu Motorola One Vision

Kryty na mobil Motorola One Vision nejsou pouze designovým doplňkem. Obaly na mobil Motorola One Vision jsou plně funkční a chrání tělo telefonu před mechanickým poškozením. Silikonové a plastové kryty na mobil Motorola One Vision chrání především zadní část telefonu. Knížkové a flipové obaly na mobil Motorola One Vision ochrání zadní část, ale i celou obrazovku telefonu. Můžete je navíc poskládat do praktického stojánku, třeba pro sledování klipů či dlouhých video hovorů. Do terénu a na sport jsou jedinečné odolné obaly na mobil Motorola One Vision. Podívejte se na řadu Bumper. Jsou to obaly na mobil Motorola One Vision s hliníkovým rámem, který odolá i hodně velkým tlakům.

Smartphone Motorola One Vision

Motorola se snaží držet dech s trendy v oblasti mobilů a docela se jí to daří. Smartphone Motorola One Vision má velký displej s bezrámečkovým designem. V hodní části je tzv. průstřel. Otvor pro selfie kamerku fotoaparátu. Zbylé kamery najdete tradičně na zádech telefonu. Mobil má slušný výkon i vnitřní paměť.