+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Motorola One Macro

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Stylové obaly a kryty na mobil Motorola One Macro

Každý máme vlastní styl. Někdo miluje věci doladěné do posledního puntíku včetně obalu na mobil Motorola One Macro, jiný preferuje praktické věci. Tisíc lidí, tisíc preferencí. V e-shopu Etuo.cz to moc dobře víme, proto jsme pro mobil přichystali dostatečně pestrou zásobu obalů. Jednobarevné silikonové kryty na mobil Motorola One Macro nebo kožené obaly snadno sladíte s outfitem a doplňky. Silikonové a plastové kryty mohou mít, ale také krásný potisk. To se to pak dobře ladí s náladou a koníčky. Vysoce odolné obaly na mobil ocení akční lidé žijící sportem a turistikou, ale i rodiče malých capartů. Pro dívky jsou zde fashion obaly na mobil Motorola One Macro nebo crazy třpytivé kryty. Stylové a šik jsou kryty na mobil s přírodním dřevem nebo plátem kovu. Mohou být hladké nebo s krásnou řezbou.

Praktický ochránce vašeho mobilu Motorola One Macro

Obal na mobil Motorola One Macro může mít mnoho funkcí, ale základem je účinná ochrana těla telefonu. Proto musí být obaly z kvalitních a trvanlivých materiálů, které jen tak něco nezničí. Obaly a kryty na mobil Motorola One Macro z e-shopu Etuo.cz také precizně kopírují tvar a rozměry mobilu. Jen tak na zařízení dobře sedí, nepadají a mohou ho účinně ochránit. Samozřejmostí jsou otvory pro foťák a sloty na správných místech. Velmi praktické jsou knížkové a flipové obaly na mobil Motorola One Macro. Ty ochrání i celou přední část mobilu .

Smartphone Motorola One Macro

Chytrý telefon Motorola One Macro pro všechny, kteří rádi fotí. Smartphone One Macro totiž disponuje hlavním fotoaparátem s hned čtyřmi kamerami. Zvládne makro snímky, má portrétní režim a má laserové ostření. Zbytek výbavy však patří do nižší třídy mobilů.