Najdi obal pro svůj smartphone či tablet:
   
+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Motorola One Hyper

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Cool, bláznivé i luxusní obaly na mobil Motorola One Hyper

Smartphone Motorola One Hyper sleduje trendy, a i proto si zaslouží slušivý kabát. Někdo rád zvolí minimalistický obal na mobil Motorola One Hyper, který je ultra tenký a průhledný, jiný by rád něco trochu výraznějšího. V e-shopu Etuo.cz jsme připravili kompletní sadu obalů a krytů na mobil Motorola One Hyper, které zahrnují silikonové a plastové zadní kryty na mobil Motorola One Hyper i sofistikovaná pouzdra. Silikonové nebo plastové kryty na mobil Motorola One Hyper dovolují rychlý kontakt s obrazovkou telefonu. Můžou být jednobarevné, s různými crazy efekty nebo s potiskem. Knížkové a flipové obaly na mobil Motorola One Hyper jsou trošku něco jiného. Chrání záda telefonu i jeho obrazovku, dají se poskládat do praktického stojánku a některé můžete využít i jako peněženku. I tyto kryty na mobil Motorola One Hyper můžete mít v čisté jednobarevné podobě, nebo s krásnými potisky.

Luxusní doplněk, designová hračka, ale především ochránce mobilu Motorola One Hyper

Obal na mobil Motorola One Hyper z e-shopu Etuo.cz můžete pojmout různými způsoby. Udělejte z něj akcent vašeho outfitu nebo naopak využijte nenápadnosti jednobarevného pouzdra na mobil Motorola One Hyper a nezbytný výkřik techniky trochu potlačte. Je to opravdu jen na vás. Na jednání si vezměte kožené obaly na mobil Motorola One Hyper, na večírek třpytivý kryt a na odpoledne něco s potiskem. Těch máme připravených několik set. Motivy jsou různorodé. Připravené jsou romantické řady, krásné fotky přírody a zajímavých koutů světa, ale i koláže s nářadím nebo jídlem. Trendy jsou obaly na mobil Motorola One Hyper s přírodním dřevem nebo kovem.

Smartphone Motorola One Hyper

Chytrý telefon Motorola One Hyper následuje světové trendy a tak mu nemůže chybět zcela hladká obrazovka bez výřezu pro selfie kamerku. Tu najdete ve vysouvacím zařízení na horní části mobilu Motorola One Hyper.