CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Motorola One Fusion Plus

Filtry Sbalit
Model zařízení 1005
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Objevte elegantní i odvážné kryty na mobily Motorola One Fusion Plus

Na smartphone Motorola One Fusion Plus v e-shopu Etuo.cz čekají obaly a kryty různých tvarů, materiálů i designu. Největší plochu pro zajímavé potisky nabízí knížkové a flipové obaly na mobily Motorola One Fusion Plus. Ty poskytují ochranu komplet celému mobilu Motorola One Fusion Plus včetně křehké obrazovky. Navíc je můžete využívat jako stojánek na sledování filmů. Další obrovskou skupinou jsou silikonové a plastové kryty na mobil Motorola One Fusion Plus. Jsou příjemné do ruky a obrazovka zůstává nekrytá. Máte tak neustálý přehled o dění v mobilu. Kryty na mobil chrání hlavně záda telefonu Motorola One Fusion Plus. Zcela samostatnou kapitolou jsou odolné obaly na mobil Motorola One Fusion Plus. Jejich zesílené tělo s hliníkovým rámem poskytuje ochranu i ve velmi náročných podmínkách. Kožené obaly na mobil Motorola One Fusion Plus jsou velice elegantní a oceníte je na vážných jednáních, v kanceláři nebo když vyrážíte do společnosti.

Obaly na mobil Motorola One Fusion Plus ve více než 300 variantách potisků

Vybírání dekorů pro nové smartphony si v Etuo.cz opravdu užíváme. Možná i proto jich je na výběr tolik. A samozřejmě i pro mobil Motorola One Fusion Plus. Jsou roztříděny do tematických řad, takže ten váš vysněný obal na mobil Motorola One Fusion Plus snadno najdete. Stylové kryty na mobil Motorola One Fusion Plus sladíte s ostatními doplňky, nebo třeba s momentální náladou. Naprostou peckou jsou obaly na mobil Motorola One Fusion Plus s přírodním dřevem nebo plátem čistého kovu. Jejich nevšední rustikální vzhled může být navíc doplněn o zajímavou rytinu. Všechny obaly na mobil Motorola One Fusion Plus poskytují telefonu účinnou ochranu před mechanickým poškozením.

Chytrý mobil Motorola One Fusion Plus

Zajímavý kousek z dílny Motoroly je nový mobil Motorola One Fusion Plus. Jeho největším tahákem je vyladěný fotoaparát a vysouvací selfie kamera.