+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Motorola One Action

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Odolné obaly i elegantní pouzdra pro mobil Motorola One Action

Inovativní smartphone Motorola One Action potřebuje solidní obal. Pro pohyb v terénu jsme pro mobil Motorola One Action připravili odolné obaly na mobil Motorola One Action. Podívejte se na řadu bumper s odolnou konstrukcí. Tu tvoří hliníkový rám. A ten hned tak něco nezničí. Nebo zabalte mobil Motorola One Action do elegantních obalů s přední klapkou. Knížkové a flipové obaly na mobil Motorola One Action ochrání nejen záda chytrého telefonu, ale také jeho citlivou obrazovku. Některé se navíc dají používat i jako peněženka. V kolekci jsou ale také jemné silikonové kryty na mobil Motorola One Action, pevné plastové kryty a klasická pouzdra. Hitem jsou stylové dřevěné a kovové kryty na mobil Motorola One Action. Mají záda z přírodního dřeva a skutečného kovu. Skvělá záležitost pro milovníky netradičního stylu.

Dokonalý doplněk i funkční zabezpečení mobilu Motorola One Action

Obaly na mobil Motorola One Action z kolekcí Etuo.cz sladíte s každým outfitem. Máme připraveny elegantní kožené obaly pro náročné i lehké jednobarevné silikonové kryty na mobil Motorola One Action. Líbí se vám obaly na mobil Motorola One Action s potiskem? Skvělé. Máme připraveno několik set desénů. V e-shopu Etuo.cz jsou nachystané kryty na mobil Motorola One Action s potiskem krásných profesionálních fotografií. Najdete motivy s exotickými krajinami, zvířecími miláčky i koláže typu Food Porn. Pro romantické dívky je nádherná řada Fashion Girl. Snažíme se, aby ten svůj vysněný motiv u nás našel každý. I proto obaly neustále doplňujeme o nové motivy. Všechny obaly na Motorola One Action jsou plně funkční. Mají tvar a rozměry mobilu Motorola One Action a díky tomu, jsou dobrou funkční ochranou.

Inovace v mobilu Motorola One Action

Smartphone Motorola One Action je naprosto výjimečný. Kamery fotoaparátu jsou totiž doplněny o jednu, která je skutečnou kamerou pro skvělá videa. Akční kamerka a skvělý software umí natočit bombastická videa.