+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Motorola Moto G9 Power

Obaly pro Motorola Moto G9 Power


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Motorola Moto G9 Play, Motorola Moto G9 Plus, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Ochrana mobilu Motorola Moto G9 Power, ale i krásný doplněk

Je jasné, že od obalu na mobil Motorola Moto G9 Power očekáváme především ochranu zařízení. Dobře zvolený obal, ale může znamenat daleko více. Chcete minimalizovat množství věcí, které taháte po kapsách? Vyberte si obal na mobil, který je zároveň peněženkou. Sledujete často prezentace, filmy nebo třeba on-line meetingy? Pak jsou pro vás ideální volbou knížkové obaly na mobil, které se dají poskládat do praktického stojánku. Obaly na mobily mohou mít zkrátka spousty funkcí, které mohou váš život zpříjemnit. Osvěžení dne, ale může přinést i vtipný nebo milý obrázek na obalu. Dobrý pocit zase perfektní sladění obalu s dalšími doplňky nebo s outfitem. Snažíme se, abyste v našem e-shopu měli dostatečný výběr a mohli si zvolit obal na mobil, který vám usnadní život a zároveň vás bude těšit. Vybírat tak můžete z opravdu pestré nabídky.

Knížkové obaly na mobil nebo jednoduché zadní kryty?

Ochrana zařízení je důležitá, a pokud preferujete zabezpečení mobilu ze všech stran, jsou ideální volbou knížkové nebo flipové obaly na mobil Motorola Moto G9 Power. Většinou se navíc dají poskládat do praktického stojánku nebo má jejich otevírací klapka praktické přihrádky na kreditní karty. Jinou variantou jsou zadní kryty na mobil. Ty zabezpečí před odřením především záda a boky mobilu. Jsou však perfektní volbou, pokud na mobilu hodně pracujete, hrajete hry nebo máte rádi přehled o dění na obrazovce. Při držení vám nic nepřekáží v rukou. Speciální variantou jsou pak vysoce odolné obaly na mobily Motorola Moto G9 Power. Ty jsou vyrobeny ze speciálních a velmi odolných materiálů a často mají také kovovou výztuhu. Jsou určeny do opravdu náročných podmínek. Mobil umí ochránit i při větších nehodách, často i proti vodě a prachu.

Plastová a silikonová klasika, luxusní kožené obaly nebo hitovka s přírodním dřevem

Obaly na mobily už dnes nejsou pouze z plastu. I když ten stále převládá a naprostým základem. Plast, ze kterého jsou obaly na mobily vyráběny, musí splňovat přísná kritéria. Musí být zdravotně nezávadný, odolný a musí mít dlouhou životnost. Výhodou obalů na mobily z klasického plastu je snadná údržba. Stačí jen obal z mobilu sejmout, umýt v teplé vodě se saponátem a po vysušení je znovu připraven chránit váš smartphone. Oblíbené jsou také kryty ze silikonu. Jsou velice příjemné na omak, snadno se nasazují a dobře se drží v rukou. I u těchto materiálů je výhodou snadná údržba. Lahůdkou mezi obaly na mobily Motorola Moto G9 Power jsou pak kožené varianty. Jsou krásné a na mobilu vypadají opravdu luxusně. Perfektně doladí vzhled telefonu na pracovní jednání. Hitem posledních měsíců jsou pak obaly na mobily s přírodním dřevem a kovem. Zařízení s nimi získá opravdu netradiční vzhled.

Barevné kryty, obaly s potisky nebo jemné gravírování

Jak bude váš mobil s obalem vypadat, záleží jen na vašich preferencích, vkusu a potřebách. S outfitem se perfektně ladí jednobarevné kryty na mobily, které v Etuo.cz najdete v jemných tónech i výraznějších barvách. Jemným oživením pak může být kryt na mobil s tekutými efekty nebo hitovka se zrcadlovým efektem. Kryty s potisky jsou oblíbené především pro radost, kterou do každodenní rutiny přinášejí. Zvolte si obrázek, který vám udělá každý den o něco lepší náladu. Můžete si vybrat vtipnou koláž nebo nádhernou fotku přírody. Jsou tady obaly s potiskem jemných maleb květin, fashion tématika, ale i fotky mazlíčků. Zajímavostí jsou pak obaly se dřevem nebo kovem, které mohou mít hladkou podobu nebo stylové gravírované obrázky.

Smartphone Motorola Moto G9 Power

Hledáte-li držák, který vydrží i 4 dny na jedno nabití, je smartphone Motorola Moto G9 Power ideální volbou. Je to mobil určený pro uživatele, kteří preferují téměř čistý operační systém, preferují výdrž, nebude jim vadit skromný výkon, ale odměnou bude nízká cena.