+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Motorola Moto G8

Obaly pro Motorola Moto G8


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Motorola Moto G8 Plus, Motorola Moto G8 Power, Motorola Moto G8 Power Lite, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Různé obaly na mobil Motorola Moto G8 a několik set motivů potisků

Pro chytrý mobil Motorola Moto G8 jsou v e-shopu Etuo.cz připraveny zadní kryty na mobil, klasická pouzdra i obaly různých barev, materiálů a stovek potisků. Zvlášť pozoruhodné jsou obaly na mobil Motorola Moto G8 z kolekce Foto Case. Pokrývají nejrůznější koníčky a zájmy od obalů na mobil Motorola Moto G8 pro romantiky, až po kryty na mobil s bylinkami jako z herbáře. Stylově oblékaní obchodníci oceňují kožené obaly na mobil Motorola Moto G8, které vypadají luxusně a decentně zároveň. Nicméně do zaměstnání můžete využít i jednobarevné silikonové kryty na mobil Motorola Moto G8, které navíc snadno sladíte s outfitem. Pokud se chcete více odvázat, podívejte se na obaly na mobil Motorola Moto G8 s potiskem nádherných fotografií a tematických maleb. Mezi nejvíce vybírané obaly na mobil Motorola Moto G8 patří motivy s kočkami a psy, úchvatná přírodní zákoutí nebo koláže jídla.

Krásný obal na mobil Motorola Moto G8 a zároveň účinný ochránce

Vhodně vybraný obal na mobil Motorola Moto G8 je stylovým doplňkem k outfitu, ale zároveň dobrým zabezpečením telefonu Motorola Moto G8 před poškozením. Kvalitní silikonové a plastové kryty na mobil Motorola Moto G8 chrání jeho zadní část před poškrábáním a nečistotami. Knížková a flipová pouzdra zabezpečí navíc i dotykový displej mobilu Motorola Moto G8. Knížkové a flipové obaly na mobil Motorola Moto G8 fungují i jako peněženka či praktický stojánek. Ten oceníte při delších video rozhovorech. Obaly na mobil Motorola Moto G8 jsou z vysoce kvalitních materiálů a pevně sedí na těle telefonu. Jen tak ho mohou dobře ochránit.

Smartphone Motorola Moto G8 s akční kamerou

Značka Motorola se zaměřuje na poctivě pojaté chytré telefony. Stejně tak je tomu i u smartphonu Motorola Moto G8. Ten má navíc tahák v podobě akční kamery s velmi zajímavými parametry.