+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Motorola Moto G71 5G

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Novinka z přílivové vlny

Zatímco ještě před pár lety značka Motorola poněkud skomírala, dnes se hovoří dokonce o záplavě telefonů, s nimiž přichází na trh. Společnost koupilo čínské Lenovo. To je možná ten důvod, proč firma v poslední době uplatňuje čínskou filosofii: nabízet velké množství přístrojů za velmi slušné peníze, aniž by bylo nutné činit kompromisy ve výbavě. Nový telefon Motorola Moto G71 5G seženete již od 7 500 Kč. Za tuto částku získáte podporu sítě páté generace, 5 000 mAh baterii s rychlým nabíjením, ale také třeba povrchovou úpravu odolnou proti vodě. Pokud je úroveň zabezpečení jednou z vašich priorit, jste tu správně. Pro Motorolu Moto G71 5G nabízíme doplňky k zabezpečení displeje i kryty na mobil, které pomohou zvýšit jeho odolnost.

Pouzdra na mobil Motorola Moto G71 5G

Obaly na telefon Motorola Moto G71 5G, které jsme zařadili k nám do nabídky, musely napřed projít přísnými testy kvality. V první řadě jsme zkoumali jejich rozměrovou přesnost. Každý telefon se o pár milimetrů liší. Tam, jde jsou rozměry zcela identické, najdeme například jiné uspořádání funkčních prvků. Plastický povrch krytů na telefon z vašeho etuo.cz se postará o to, aby váš telefon šel i s nasazeným krytem ovládat tak, jak jste zvyklí. Telefon používáme a přenášíme každý den. S kvalitními kryty na mobil získáte další ochrannou vrstvu proti všem nástrahám či ostrým předmětům, které by jinak mohly poškodit samotné tělo přístroje. Výrazným způsobem se však zvýší také jeho odolnost v případě pádu. Pokud k němu dojde, obal pohltí část jeho energie, takže by z toho váš přístroj měl s trochou štěstí vzejít zcela neporušený. Posledním kritériem, ne však z hlediska významu, je estetická stránka věci. Naše kryty na mobil se vždy vyznačují originalitou a nesou rukopis návrhářů, které si pečlivě vybíráme. S každým získáte módní doplněk, který bude rezonovat s vaší povahou, životním postojem či koníčky.

Méně i více tradiční kryty na mobil? Vybírejte

Tradičně nejvíce zástupců u nás mají silikonové kryty na mobil. Spolehlivě kryjí záda i boky přístroje, ale drobně vystupují i nad displej. Jestli chcete úroveň ochrany obrazovky navýšit, doporučujeme kryty knížkové. Jejich pohyblivé křídlo nejen, že násobí ochranu obrazovky, ale zároveň nabízí dvojnásobnou plochu, která může nést nějaký zajímavý motiv. Nejvyšší míru zabezpečení poskytují odolné obaly na mobil. Velmi často splňují přísné vojenské normy, takže váš telefon s nimi snese i trochu drsnější podmínky či zacházení. Vedle těchto kategorií nabízíme i celou řadu dalších. Co třeba třpytivé obaly, které se tak dobře hledají v tmavé kabelce či tašce, anebo obaly dřevěné, se kterými budete v ruce držet kousek přírody? Netradiční materiály doplňuje kov či veganská kůže.

Navrhněte si kryt s vlastním motivem

Celou řadou stránek s kryty na míru telefonu Motorola Moto G71 5G naše nabídka ještě nekončí. Možná jste při listování natrefili na možnost „navrhnout kryt“. Pokud ji zvolíte, octnete se v naší kreativní dílně, kde si za pár okamžiků můžete navrhnout obal přesně podle svých představ. Navrhování je velmi jednoduché. Stačí se řídit výzvami na jednotlivých tlačítkách. Obrázků či motivů můžete dokonce přidávat více. Díky otvorům pro zadní funkční prvky budete v každý okamžik vědět, jak bude výsledek vypadat a můžete ho upravovat, natáčet, zvětšovat či zmenšovat, dokud nebudete zcela spokojeni. Spoustu možností nabízí také textové tlačítko. Vybírat můžete z celé řady fontů, barev i velikostí písma. Než objednávku potvrdíte, doporučujeme ještě použít tlačítko na úpravu barevnosti pozadí. Tam, kam nezasáhne váš motiv, může v opačném případě zůstat původní barva. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme, tiskneme je tak, jak nám je odešlete. Technika, kterou přitom volíme, je stejná jako u obalů v naší nabídce. Za kvalitu tisku proto můžeme ručit.