+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Motorola Moto G7 Power

Obaly pro Motorola Moto G7 Power


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Motorola Moto G7, Motorola Moto G7 Play, Motorola Moto G7 Plus, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Velký výběr obalů na mobil Motorola Moto G7 Power

Silikonové, knížkové, flipové, výjimečně odolné či snad dokonce třpytivé? Který obal si vybrat? V naší nabídce najdete nepřeberné množství obalů přímo určených pro váš telefon Motorola Moto G7 Power. V tak velkém množství nemusí být snadné se zorientovat. Velké reálné fotografie a jasný popis vám v tom pomohou. Nejběžnějším typem pouzdra na mobil Motorola je beze sporu ten silikonový. Nabízí nejširší množství nejrůznějších designů a další neustále přibývají. Na opačném konci škály najdete obaly na mobil, které mají plastický povrch. Vyrábějí se nejen kvůli zajímavým dotykovým vlastnostem, ale také proto, aby v ruce dobře držely.

Je libo silikon? Nebo raději knížku či flip pro Moto G7 Power?

Primární funkcí, kterou musí kvalitní kryty na mobil splňovat, je ochrana citlivých zad telefonu. Obaly v naší nabídce nejen, že tuto roli plní, ale navíc poskytují zabezpečení i bokům přístroje. Při detailním pohledu je patrné, že boky vystupují drobně i nad displej telefonu. Nabízí tedy zíroveň základní ochranu displeji. Rozhodně vám ji doporučujeme zesílit nákupem kvalitního skla či fólie na displej a to i v případě, že dáváte přednost knížkovým či flipovým obalům. Každý kryt, který najdete na této stránce, je přímo určený pro váš telefon Motorola Moto G7 Power. Veškeré otvory pro funkční i ovládací prvky jsou přesně tam, kde mají být. Platí to nejen o bocích přístroje, ale i o zádech, kde značný prostor zabírá fotoaparát.

Motorola Moto G7 Power - předejděte problémům dříve než nastanou

Název telefonu Motorola Moto G7 Power jakoby odkazoval k motocyklovým závodům té nejvyšší třídy. Telefon s přídomkem „power“ je skutečně zaměřený na vyšší výkon, než mají jeho tři sourozenci z řady G7. Oproti ostatním nabízí baterii s kapacitou 5000 mAh. Přeloženo do srozumitelnější řeči jsou to až tři dny používání. Díky vysokorychlostní nabíječce, která je součástí balení, máte svůj výkonný stroj k dispozici výjimečně rychle. V pit stopu mu stačí pouhých 15 minut.