Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Motorola Moto G7 Power

Obaly pro Motorola Moto G7 Power


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Motorola Moto G7, Motorola Moto G7 Play, Motorola Moto G7 Plus, jsou úplně jiné modely.

Filtry Sbalit
Model zařízení 1016
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Velký výběr obalů na mobil Motorola Moto G7 Power

Silikonové, knížkové, flipové, výjimečně odolné či snad dokonce třpytivé? Který obal si vybrat? V naší nabídce najdete nepřeberné množství obalů přímo určených pro váš telefon Motorola Moto G7 Power. V tak velkém množství nemusí být snadné se zorientovat. Velké reálné fotografie a jasný popis vám v tom pomohou. Nejběžnějším typem pouzdra na mobil Motorola je beze sporu ten silikonový. Nabízí nejširší množství nejrůznějších designů a další neustále přibývají. Na opačném konci škály najdete obaly na mobil, které mají plastický povrch. Vyrábějí se nejen kvůli zajímavým dotykovým vlastnostem, ale také proto, aby v ruce dobře držely.

Je libo silikon? Nebo raději knížku či flip pro Moto G7 Power?

Primární funkcí, kterou musí kvalitní kryty na mobil splňovat, je ochrana citlivých zad telefonu. Obaly v naší nabídce nejen, že tuto roli plní, ale navíc poskytují zabezpečení i bokům přístroje. Při detailním pohledu je patrné, že boky vystupují drobně i nad displej telefonu. Nabízí tedy zíroveň základní ochranu displeji. Rozhodně vám ji doporučujeme zesílit nákupem kvalitního skla či fólie na displej a to i v případě, že dáváte přednost knížkovým či flipovým obalům. Každý kryt, který najdete na této stránce, je přímo určený pro váš telefon Motorola Moto G7 Power. Veškeré otvory pro funkční i ovládací prvky jsou přesně tam, kde mají být. Platí to nejen o bocích přístroje, ale i o zádech, kde značný prostor zabírá fotoaparát.

Motorola Moto G7 Power - předejděte problémům dříve než nastanou

Název telefonu Motorola Moto G7 Power jakoby odkazoval k motocyklovým závodům té nejvyšší třídy. Telefon s přídomkem „power“ je skutečně zaměřený na vyšší výkon, než mají jeho tři sourozenci z řady G7. Oproti ostatním nabízí baterii s kapacitou 5000 mAh. Přeloženo do srozumitelnější řeči jsou to až tři dny používání. Díky vysokorychlostní nabíječce, která je součástí balení, máte svůj výkonný stroj k dispozici výjimečně rychle. V pit stopu mu stačí pouhých 15 minut.