+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Motorola Moto G7 Plus

Obaly pro Motorola Moto G7 Plus


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Motorola Moto G7, Motorola Moto G7 Play, Motorola Moto G7 Power, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Velký výběr obalů na mobil Motorola Moto G7 Plus

Na jaká pouzdra na mobil jste zvyklí? Která se vám osvědčila? Dáte spíš na výjimečné vlastnosti anebo je pro vás na prvním místě vzhled? Odpovědi na všechny tyto otázky najdete na našich stránkách. Pokud jste majitelem telefonu Motorola Moto G7 Plus a zrovna se rozhlížíte po kvalitním pouzdře, odpovědi najdete přímo na této stránce. Shromáždili jsme na ní veškeré kryty na mobil, které máme v současné době pro telefon Motorola Moto G7 Plus k dispozici.

Je libo silikon? Nebo raději knížku či flip pro Moto G7 Plus?

Silikonové obaly na mobil nabízí tradičně největší množství designů. Jde o klasický obal, který poskytuje dobrou ochranu zádům i bokům přístroje. Displej zůstává za všech okolností dostupný, stačí telefon otočit. Díky drobnému přesahu obalu v bocích můžete telefon s klidem položit displejem dolů, zvlášť pokud jeho ochranu posílíte kvalitním sklem či fólií. Totéž by mělo platit i v případě, že vaše volba padne na knížkové či flipové obaly. Ty totiž chrání displej jen v případě, že je právě nepoužíváte. V naší nabídce máme množství těchto typů, od uměřenějších až po zábavné a hravé. Stačí si jen vybrat. Specialitu představuje plastický obal. Jeho příznivci jsou přesvědčení, že se lépe drží v ruce, ale pravdou je, že jeho hlavní předností je to, že prostě vypadá zajímavě. Odolné obaly na mobil ocení majitelé telefonu, který musí vydržet trochu drsnější zacházení. Tradičně jde o dospívající děti, maminky malých dětí nebo všechny, kdo mají náročnější povolání, třeba stavařinu. Speciálně pro fanoušky glamour stylu máme obaly třpytivé. Nejen, že vypadají efektně, ale telefon s nimi snadněji najdete. Vždyť se bude blýskat.

Motorola Moto G7 Plus - předejděte problémům dříve než nastanou

Telefon Motorola Moto G7 Plus patří do vyššího středního cenového segmentu. Za o něco vyšší investici se odmění velice slušným výkonem. Značka Motorola znovu dokázala, že si zaslouží místo na slunci a že dokáže velmi dobře konkurovat dravým asijským firmám.