Najdi obal pro svůj smartphone či tablet:
   
+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Motorola Moto G7 Play

Obaly pro Motorola Moto G7 Play


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Motorola Moto G7, Motorola Moto G7 Plus, Motorola Moto G7 Power, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Velký výběr obalů na mobil Motorola Moto G7 Play

Pro jednotlivé modely telefonů máme v e-shopu etuo.cz připraveny obaly, kryty i pouzdra ve stovkách různých motivů. Připraveny jsou kolekce jednotlivým ročním obdobím i velkým svátkům, jako jsou Vánoce či Velikonoce. Na své si přidnou milovníci kočiček a pejsků, ale i rychlých aut. Kryty na mobily Motorola s květinovou tematikou nebo cool tatoo motivy můžete mít na volný čas a do kanceláře si pořiďte elegantní pouzdro v dekoru eko kůže. Pokud chcete, aby původní design mobilu Motorola Moto G7 Play byl co nejméně narušen, podívejte se na ultra tenké silikonové kryty na mobily z kolekce Ultra Slim. No a pro vyznavače adrenalinových sportů a aktivního trávení času jsou v e-shopu etuo.cz odolné obaly na mobily. Nahlédněte do kolekce Bumper krytů s hliníkovými rámy.

Je libo silikon? Nebo raději knížku či flip pro Motorola G7 Play?

Základní fukncí obalu a krytu na mobil je ochrana telefonu Motorola Moto G7 Play před vnějšími vlivy. Silikonové a plastové kryty na mobil Motorola Moto G7 Play chrání především jeho záda. Ochrání je před odřením i nečistotami. Pokud chcete ochránit i citlivou obrazovku telefonu, podívejte se na knížkové a flipové obaly na mobil Motorola Moto G7 Play. Jejich přední otevírací část zabrání poškrábání displeje i nechtěnému spuštění telefonu. Kromě své praktické stránky mají obaly a kryty na mobil i estetickou funkci. Zkrátka mohou z mobilu Motorola Moto G7 Play udělat elegantní doplněk business outfitu. Nebo můžete obalem na mobil Motorola Moto G7 Play vzdát hold svým koníčkům a láskám. Volba je jen na vás.

Motorola G7 Play - předejděte problémům dříve než nastanou

Smartphone Motorola Moto G7 Play patří k menším telefonům za spíše nižší cenu. Překvapí ale svým vysokým výkonem a velkou výdrží obrazovky. To oceníte při dlouhých hovorech i při hraní her. Velice potěší funkce rychlého nabíjení. Nízká cena je vykoupená plastovým obalem a absencí NFC.