CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Motorola Moto G7 Play

Obaly pro Motorola Moto G7 Play


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Motorola Moto G7, Motorola Moto G7 Plus, Motorola Moto G7 Power, jsou úplně jiné modely-

Filtry Sbalit
Model zařízení 1005
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Velký výběr obalů na mobil Motorola Moto G7 Play

Pro jednotlivé modely telefonů máme v e-shopu etuo.cz připraveny obaly, kryty i pouzdra ve stovkách různých motivů. Připraveny jsou kolekce jednotlivým ročním obdobím i velkým svátkům, jako jsou Vánoce či Velikonoce. Na své si přidnou milovníci kočiček a pejsků, ale i rychlých aut. Kryty na mobily Motorola s květinovou tematikou nebo cool tatoo motivy můžete mít na volný čas a do kanceláře si pořiďte elegantní pouzdro v dekoru eko kůže. Pokud chcete, aby původní design mobilu Motorola Moto G7 Play byl co nejméně narušen, podívejte se na ultra tenké silikonové kryty na mobily z kolekce Ultra Slim. No a pro vyznavače adrenalinových sportů a aktivního trávení času jsou v e-shopu etuo.cz odolné obaly na mobily. Nahlédněte do kolekce Bumper krytů s hliníkovými rámy.

Je libo silikon? Nebo raději knížku či flip pro Motorola G7 Play?

Základní fukncí obalu a krytu na mobil je ochrana telefonu Motorola Moto G7 Play před vnějšími vlivy. Silikonové a plastové kryty na mobil Motorola Moto G7 Play chrání především jeho záda. Ochrání je před odřením i nečistotami. Pokud chcete ochránit i citlivou obrazovku telefonu, podívejte se na knížkové a flipové obaly na mobil Motorola Moto G7 Play. Jejich přední otevírací část zabrání poškrábání displeje i nechtěnému spuštění telefonu. Kromě své praktické stránky mají obaly a kryty na mobil i estetickou funkci. Zkrátka mohou z mobilu Motorola Moto G7 Play udělat elegantní doplněk business outfitu. Nebo můžete obalem na mobil Motorola Moto G7 Play vzdát hold svým koníčkům a láskám. Volba je jen na vás.

Motorola G7 Play - předejděte problémům dříve než nastanou

Smartphone Motorola Moto G7 Play patří k menším telefonům za spíše nižší cenu. Překvapí ale svým vysokým výkonem a velkou výdrží obrazovky. To oceníte při dlouhých hovorech i při hraní her. Velice potěší funkce rychlého nabíjení. Nízká cena je vykoupená plastovým obalem a absencí NFC.