CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Motorola Moto G7

Obaly pro Motorola Moto G7


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Motorola Moto G7 Play, Motorola Moto G7 Plus, Motorola Moto G7 Power, jsou úplně jiné modely-

Filtry Sbalit
Model zařízení 1005
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Velký výběr obalů na mobil Motorola Moto G7

Možná jste netušili, že jsou to právě obaly na mobily, co stojí za naprostou většinou úniků nejnovějších verzích mobilních telefonů. Nejinak tomu bylo v případě telefonu Motorola Moto G7. Samozřejmě tím nechceme říct, že jsme to byli právě my, kdo vypustil do světa fotografie tohoto telefonu, ale i nám se jeho parametry donesly v předstihu, abychom byli schopní připravit pro vás kryty na mobil, které mu dobře padnou. V nabídce jich pro vás máme hned několik. Nejběžnější jsou bezpochyby silikonové obaly, ale nabízíme i knížkové, extra odolné či třpytivé kryty. Nevynechali jsme ani plastický obal, který je na omak velmi příjemný.

Je libo silikon? Nebo raději knížku či flip pro Moto G7?

Pouzdra na mobil Motorola jsou v současnosti naprostou nezbytností. I při nejlepší vůli se telefony nevyrábí z materiálů, které by odolaly mechanickému poškozování. Naopak. Nástrah totiž číhá na každém rohu příliš. Dobrý obal se s nimi hravě vypořádá, takže telefon vydrží mnohem déle vypadat jako nový. Pouzdra, která pro vás vyrábíme a která zařazujeme do nabídky, telefonu Motorola Moto G7 zcela odpovídají. Počítají nejen s jeho rozměry, zakulacenými boky a funkčními tlačítky, ale také s poměrně masivními výřezy na jeho zadní straně, a to ať už jde o duální fotoaparát nebo čtečku otisků prstů s typickým logem Motorola. Všechny vám poskytnou dobrou ochranu proti oděrkám, škrábancům a špíně. Knížkové a flipové obaly navíc nabízí základní ochranu displeje. Přesto vám ji doporučujeme zesílit nákupem dobrého odolného skla či fólie.

Motorola Moto G7 - předejděte problémům dříve než nastanou

Ze čtveřice telefonů s označením G7 představuje tento základní model druhou nejúspornější variantu. Přesto v něm najdete spoustu shodných prvků s modelem s přídomkem Plus. Motorola se pod taktovkou čínského Lenova snaží držet krok s požadavky zákazníků. Ti jsou v současné době zvyklí, že za poměrně nevelké peníze mohou očekávat velmi slušnou výbavu.