CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Motorola Moto G62 5G

Filtry Sbalit
Model zařízení 1030
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Další uchazeč o vaši přízeň ve střední střídě

Motorola Moto G62 5G je další z telefonů, které se snaží zaujmout a prosadit ve střední třídě. Předpokladů pro to má celou řadu. Její cenovka jen lehce překračuje 6 000 Kč, telefon nabízí takřka čistý Android 12, baterii s kapacitou 5 000 mAh či 120Hz obnovovací frekvenci displeje. Odborná veřejnost sice poukazuje na poměrně nižší výkon, o úspěchu telefonu však rozhodují zákazníci a ti se jejich radami často neřídí. Nás velmi potěšilo, že telefon výrobce dodává včetně průsvitného pouzdra na mobil. Vzhledem k poměrně všednímu provedení telefonu Motorola Moto G62 5G jsme se rozhodli přijít s našimi kryty na mobil, které původní vzhled překryjí nějakou zajímavou barvou nebo konkrétním motivem.

Kryty na mobil Motorola Moto G62 5G

Obaly na mobil Motorola Moto G62 5G, které jsme se rozhodli zařadit do naší nabídky, umí vše, co by měly. V první řadě počítají s každým milimetrem přístroje. Velmi dobře jsou obeznámené také s jeho funkčním uspořádáním. Veškeré výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky jsou pevně na svých místech. Telefon tak půjde i s nasazeným obalem ovládat tak, jak jste zvyklí. Pokud obal na telefon nasadíte, sám se postará o to, aby žádná oděrka, škrábanec, či špína nemohly zaútočit na samotný telefon. Plní totiž roli jakéhosi štítu, který nedovolí, aby žádný z těchto mechanických vlivů poškozoval samotný telefon. Svou užitečnou roli prokazují i v případě pádu. Pokud k němu dojde, dokáží pohltit část jeho energie. Když budete mít štěstí a telefon vám vyklouzne jen z výše rukou, pravděpodobně se stane, že pád ve zdraví ustojí.

Jednoduše vybírejte

Nabídka, kterou jsme pro vás připravili, je opravdu široká. Nejvíce zástupců přitom mají silikonové obaly na mobil Motorola Moto G62 5G. Spolehlivě chrání boky a záda přístroje a drobně vystupují také nad displej. Pokud telefon položíte na rovný povrch, obrazovka se ho vůbec nedotkne. Ještě lépe si v ochraně obrazovky vedou obaly knížkové. Jejich pohyblivé křídlo však nemusí vyhovovat každému. Za pozornost bez pochyby stojí i tzv. „bumper kryty“. Za jejich až futuristickým vzhledem často najdete i šikovnou funkci navíc, jako je kapsa na drobné doklady nebo bankovky nebo praktický stojánek. Řada lidí očekává od svého telefonu maximální zvýšení ochrany. V takovém případě můžeme doporučit výjimečně odolné kryty na mobil Motorola Moto G62 5G, které často splňují i náročné vojenské normy. Vedle toho nabízíme i řadu obalů, které není třeba nijak zvlášť vysvětlovat. Jejich hlavní charakteristika se totiž skrývá v samotném označení. Do těchto kategorií spadají například třpytivé, kovové, kožené, dřevěné či zmíněné průsvitné obaly nebo pouzdra, která mají plastický povrch.

Vybírejte nadčasově

Přistoupit k výběru vhodného typu je vždy dobré ještě před tím, než se posuneme k otázce designu. Velmi si tak můžete zjednodušit prohlížení. Výběr barvy či motivu patří mezi nejzábavnější části nákupu nového pouzdra na mobil. My vám doporučujeme nechat si je na závěr jako pomyslnou třešničku na dortu. Pokud výběru vzoru předchází výběr vhodného typu pouzdra na mobil, můžete si tak ušetřit spoustu času prohlížení. V otázce designu je dobré řídit se tím, co vás baví, těší nebo co se vám neokouká ani po delším čase. Kvalitní pouzdra na mobil s vámi mohou vydržet i několik měsíců či dokonce let. Vzhledem k tomu, že mobilní telefon je věc denní potřeby, na očích jej budete pravděpodobně mít velmi často. Už proto je dobré k výběru přistoupit zodpovědně. Jestli chcete získat naprostou jistotu, že váš obal bude vypadat přesně podle vašich představ, nabízejí se kryty s vlastním motivem. Jejich navrhování je velmi snadné. Stačí jen dělat to, k čemu vás vyzývají jednotlivá tlačítka.