Najdi obal pro svůj smartphone či tablet:
   
+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Motorola Moto G60S

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Spolehlivý ochránce mobilu Motorola Moto G60S při práci i zábavě

Obal na mobil Motorola Moto G60S stále má základní funkci, pro kterou byl stvořen, ale může jich být daleko více. Třeba to může být parťák, který vás každý den nastartuje milou připomínkou nebo vtipným obrázkem. Anebo to může být nenápadný pracant, který bude „jen“ chránit telefon před nepřízní každodenního intenzivního používání. V Etuo.cz jsme nachystali kolekci, která pokryje všechna vaše přání a požadavky. Základem kolekce je spolehlivý ochránce smartphonů Motorola. Obaly na mobil tohoto typu jen splynou se zařízením, neruší a dobře ochrání celé tělo telefonu. Ale připraveny jsou i designové kousky a vychytané trendy kryty na mobily, kterými ohromíte na první dobrou. Můžete brát obal na mobil, jak decentní doplněk, vtipný kousek, který každý den vyloudí úsměv na tváři nebo symbol vaší jedinečné osobnosti. Záleží, co je vám blízké. Navíc obaly na mobil z Etuo.cz mívají často malé vychytávky. Praktické kapsičky v klopě nebo šance složit obal na mobil jako stojánek.

Kryty na mobil Motorola Moto G60S na práci i hraní her

Uvažujete, jaký typ obalu na mobil Motorola Moto G60S zvolit? Máme malý tip. Sedněte si někde v klidu a zvažte, jak budete smartphone nejvíce používat. Hrajete rádi hry, prohlížíte si videa nebo sledujete dlouhé video hovory. Správný typ obalu na mobil vám totiž může hodně ulehčit život. Pro hraní her jsou ideální volbou jednoduché zadní kryty na mobil. Spolehlivě ochrání záda a boky zařízení, ale obrazovka zůstává neustále přístupná. Máte volné prsty a nic vám nepřekáží. Pokud ale chcete mít pocit, že Rozdíl mezi knížkovým a flipovým obalem je v tom, na které straně se otevírá. Tip pro vás, z klapky obalu jednoduše vytvoříte praktický stojánek. Samostatnou kapitolou jsou vysoce odolné obaly na smartphony, které chrání i při větších nehodách.

Kožené obaly na mobil Motorola Moto G60S, silikonové kryty i obaly se dřevem

Obaly na mobilu Motorola Moto G60S musí ideálně sedět, nesmí padat nebo se zbytečně otevírat. Jen tak je mobil dobře ochráněný. Další podmínkou dobré ochrany je kvalitní materiál, ze kterého je obal na mobil vyrobený. V Etuo.cz máme obaly na mobily, které jsou vyráběny z vysoce kvalitních materiálů. Základem je dobrá tvarovatelnost materiálu podle jednotlivých modelů telefonů. Výhodou je snadná údržba, dlouhá životnost a samozřejmě příjemný vzhled. Luxusem dýchnou kožené obaly na mobil. Ideální volba, pokud jdete na jednání, pracujete v kanceláři nebo chcete jen oslnit. Příjemné na omak a velmi minimalistické jsou silikonové kryty na mobil. Jednoduše splynou se zařízením telefonu. Dobře se drží v rukou a neruší původní design telefonu. Základem nabídky jsou stále obaly na mobily z kvalitního plastu. Mají skvělé užitné vlastnosti, jsou stále a jednoduše je vyčistíte. Na plastovém obalu dobře vypadají i krásné potisky. Odolné obaly na mobil mají speciální konstrukci a jsou vyrobeny z materiálů s vysokou odolností. Součástí kolekce se staly i obaly na mobil s přírodním dřevem nebo kovem. Vypadají skvěle a naprosto bourají současné trendy.

Jemné jednobarevné obaly na mobil Motorola Moto G60S i 300 potisků

Obal na mobil Motorola Moto G60S může být decentním ochráncem, který zcela zapadne do vašeho stylu. Nejminimalističtějšími obaly na mobily v Etuo.cz jsou průhledné silikonové kryty na mobil. Hned za nimi jsou jednobarevné obaly. V kolekci jsou v pastelových barvách, černé nebo bílé. Na první pohled zaujmou obaly na mobil s nejrůznějšími efekty. Mohou mít v sobě efektní tekutinu, třpytky, nebo působit jako zrcadlo. Trendy tahákem ale zůstávají obaly na mobil s krásnými potisky. Můžete si vybrat luxusní fotografii přírody, romantický nebo ezo motiv, nebo třeba vtipnou koláž.

Smartphone Motorola Moto G60S

Chcete smartphone, který nabijete do čtvrt hodinky? Pak může být jednou z možností mobil Motorola Moto G60S. S 50W nabíječkou doplníte energii mobil na 100 % za pouhých 12 minut.