+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Motorola Moto G60

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Když velký, tak velký

Novinka z dílny Motorola, smartphone Motorola Moto G60 jde popsat jedním slovem: velký. Úhlopříčka tohoto telefonu měří úctyhodných 6,8 palce. Velkou nabízí však také obnovovací frekvenci displeje, plných 120 Hz. Ani na baterii výrobce nešetřil. Nabízí kapacitu úctyhodných 6 000 mAh. Podobné číslo najdeme i na cenovce. Tento telefon proto rozhodně vystupuje z řady přístrojů, které je možné za tyto peníze získat. Velké displeje vyhovují všem, kdo jsou zvyklí používat telefon k práci, prohlížení či natáčení videí, ale také pro starší věkovou skupinu, která má potíže se zrakem. Písmo na displeji jde totiž snadno zvětšit, takže i tato mnohdy opomíjená skupina může stále držet krok s mladší generací. Velké rozměry však mohou být překážkou při používání. Na větší telefon je často potřeba obou rukou, které nemusíme mít vždy k dispozici. Abyste své zařízení zajistili před vyklouznutím a zajistili mu celkovou ochranu, prolistujte naši nabídku. Najdete v ní pouzdra na mobil Motorola Moto G60, které míru jeho ochrany mnohonásobně zvětší.

Výhradně spolehlivé kryty na mobil

Obaly na mobil Motorola Moto G60, které vám předkládáme, prošly naší přísnou kontrolou kvality. Telefonu padnou jako ulité, počítají s každým milimetrem jeho nevšedně velkých rozměrů. Jejich plastický povrch obsahuje celou řadu výřezů tak, aby byly všechny funkce, prvky i ovládání po celou dobu přístupné a nebylo nutné obal při jakémkoli použití sundávat. Kvalitní pouzdra na tablet vždy pomohou ochránit zařízení před nejrůznějšími oděrkami, škrábanci i špínou. Vedle toho zvyšují šance přístroje, že ustojí případný pád. Pokud k němu dojde, dokáží ho utlumit, což často vede k tomu, že přístroj zůstane zcela neporušený. To už je pořádná porce argumentů, proč svému telefonu Motorola Moto G60 pořídit spolehlivou ochranu.

Zjednodušte si cestu za svým ideálním obalem

Při vybírání pouzdra pro nový telefon platí jednoduché pravidlo: čím novější zařízení, tím větší nabídka. Po obalech na starší přístroje není tak velká poptávka, kdežto novinky, zvláště ty zajímavé, vždy přináší velkou motivaci pro výrobce ochranných pomůcek, aby předvedli to nejzajímavější, co dovedou. Pokud jste i vy zakoupili svou Motorolu Moto G60 krátce po jejím uvedení na trh, může vás tak velký výběr dokonce poněkud zaskočit. Zjednodušit si ho můžete pomocí filtrování. Když například víte, že jsou vaším favoritem silikonové kryty na mobil, zvolte pouze tento typ a můžete se plně soustředit na nejlepší design. Podobně můžete postupovat, pokud jsou vaším favoritem knížkové, flipové, třpytivé či extra odolné kryty. Filtrování vždy představuje cestu, jak si nabídku zredukovat pouze na obaly, o které máte skutečně zájem. Svůj ideální design či motiv potom pravděpodobně najdete mnohem snáz.

Motorola Moto G60 v krytu s vlastním motivem

Na etuo.cz máme něco pro vyznavače nejrůznějších směrů, zastánce různých životních postojů či názorů, ale i pro pěstitele nejpodivnějších koníčků. Vedle toho však poskytujeme možnost jít na to zcela po svém. Stačí kliknout na variantu „navrhnout kryt“. Jejím prostřednictvím se můžete pustit do navrhování pouzdra na mobil Motorola Moto G60 sami. Je to velmi jednoduché. Jednotlivá tlačítka vás sama navedou, jak přitom postupovat. Obrázků či motivů můžete dokonce využít víc a vytvořit zajímavou koláž. Plocha, která je vám pro tvorbu k dispozici, je vaším budoucím krytem. Obsahuje důležité výřezy, které vám pomohou vaše dílo umístit na obalu tak, aby vypadalo co možná nejlépe. Obrázek či obrázky je možné natáčet, zvětšovat, zmenšovat či vrstvit tak, jak sami chcete. Pomocí textového tlačítka je možné na obal připsat ta správná slova. Nabídka různých fontů, barev i velikostí písma se postará o to, aby text obraz vhodně doplnil. Před odesláním objednávky ještě doporučujeme využít tlačítka na úpravu barvy pozadí. Tam, kam nezasahuje váš motiv, může zůstat původní barva. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme. Tiskneme je tak, jak nám je odešlete.