+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Motorola Moto G51 5G

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Rychlý internet za zlomek dřívější ceny

Zdá se to teprve pár měsíců, co telefony s podporou sítě páté generace bylo možné pořídit pouze v případě, že si člověk sáhl skutečně hluboko do kapsy. Dnes vývoj značně poskočil. Za telefon Motorola Moto G51 5G, který logicky tuto síť podporuje, nezaplatíte ani 5 000 Kč. To je velmi slušná cena za rychlost a výkon. Aby telefon mohl obojí z toho předvádět co nejdéle, je třeba si jeho spolehlivé fungování pojistit. Zatímco o 6,81´´ IPS obrazovku s full HD+ rozlišením se postarají tvrzená ochranná skla na displeje či fólie na mobil, tělo, které ukrývá nový Snapdragon 480+ ochrání spolehlivé kryty na mobil. V nabídce jich máme celou řadu. Cena je přitom nastavená natolik příznivě, že si nových obalů můžete vybrat dokonce více a střídat je podle momentální nálady, příležitosti či oblečení.

Pouzdra na mobil na míru telefonu Motorola Moto G51 5G

Kryty na mobil Motorola Moto G51 5G vždy zařazujeme do nabídky teprve poté, co projdou naší přísnou kontrolou kvality. V ní se zaměřujeme mimo jiné na rozměrovou přesnost. Spolehlivý kryt na mobil musí počítat s každým milimetrem tak, aby do něj šel telefon snadno umisťovat i vyndavat, ale zároveň aby se v něm nehýbal. Jen tak je možné zabránit jeho vypadnutí, které by mohlo mít fatální následky. Plastický povrch obsahuje celou řadu výřezů pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. Telefon musí jít i s nasazeným krytem ovládat tak, jak jste zvyklí. Také v tomto případě na každém milimetru záleží. Kdybychom se například v případě otvoru pro nabíjení netrefili byť o milimetr, každé nabíjení by provázela nutnost obal sundavat, což by bylo poněkud otravné. Kryty v nabídce z žádným z těchto nedostatků netrpí, váš telefon Motorola Moto G51 5G ochrání před oděrkami, škrábanci i špínou přesně tak, jak mají. Své dobré vlastnosti prokáží i v případě pádu. Pokud k němu dojde, pohltí část jeho energie, takže z toho váš telefon s trochou štěstí vyjde bez úhony.

U nás si vybere každý

Vybrat si v tak široké nabídce nemusí být snadné. Zvlášť pokud vybíráte kryty na mobil, který se veřejnosti představil teprve nedávno. Silikonové, knížkové, flipové, či třeba výjimečně odolné obaly nabízíme ve velké spoustě designového provedení tak, aby si u nás vybral opravdu každý. Ať už jste milovníci zvířat, rostlin, pěstitelé nejrůznějších koníčků či vyznavači prosté elegance, u nás si přijedete na své. Vedle tradičnějších krytů máme v záloze i několik vyslovených specialit. Co třeba kryty třpytivé, co se tak dobře hledají v temných zákoutí kabelky? Anebo sáhněte po některém z méně obvyklých materiálů jako je dřevo, kůže či kov. Jejich povrch může doplňovat ražba s některým z našich motivů. Výběr je opravdu jen na vás. Za nás doporučujeme snad jen zohlednit čas, který s novým obalem strávíte. Jestli to má být pěkných pár měsíců či let, neměl by se vám ani po tak dlouhé době okoukat.

Vytvořte si kryt s vlastním potiskem

Při listování nabídkou vám nemohla uniknout možnost „navrhnout kryt“. Pokud ji zvolíte, ocitnete se v naší kreativní dílně, kde můžete za pár okamžiků vtisknout svému telefonu Motorola Moto G51 5G vzhled, jaký nebude mít nikdo jiný na celém světě. Celé navrhování vám velmi zjednoduší fakt, že plocha, na které tvoříte, svými rozměry přímo odpovídá vašemu budoucímu obalu. Svůj obrázek či obrázky můžete zvětšovat, zmenšovat, natáčet či posouvat, dokud nedocílíte naprosto perfektního výsledku. Textové tlačítko můžete i nemusíte použít. S jeho pomocí doplníte na obal vhodná slova, která se později mohou stát zdrojem vaší inspirace či dobré nálady. Vybírat můžete z celé řady fontů, barev i velikostí písma. Před dokončením objednávky ještě doporučujeme využít tlačítka na spodní liště, kterým se upravuje pozadí. Tam, kam nezasáhne váš motiv, může zůstat původní barva. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme, tiskneme je tak, jak nám je odešlete.