+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Motorola Moto G50 5G

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Další novinka ve střední třídě

Oblečte svůj telefon Motorola Moto G50 5G do gala. Novinka od značky, která světu přinesla vůbec první mobilní telefon na světě, si to rozhodně zaslouží. Cenově se řadí do střední třídy. Této kategorii odpovídá i výbavou. Vymyká se snad jen podporou sítí 5. generace, nejnovějším Androidem či baterií s kapacitou 5 000 mAh. Svou přibližně 6 500 korunovou investici můžete v každém případě pojistit, pokud si pořídíte kvalitní obaly na mobil. Nejen, že telefon spolehlivě ochrání, ale zároveň mu budou slušet. Design je jedním z našich velkých koníčků. Proto vám přinášíme jednu z nejširších nabídek na trhu a neustále ji aktualizujeme. Vybrat si u nás může opravdu každý.

Pouze pro telefon Motorola Moto G50 5G

Při navrhování pouzdra na mobil se vždy musí začít od rozměrů. Ty se totiž přístroj od přístroje zpravidla drobně liší. Pokud už se povede objevit dva telefony, které mají stejné rozměry, spolehlivě se budou lišit uspořádáním funkčních tlačítek a prvků. Jinde bude aktivační tlačítko, jinde kolíbka na ovládání hlasitosti, reproduktory či porty pro nabíjení. Všechny tyto drobnosti se však při vytváření kvalitních obalů počítají. Pouze obal, který je navržený s ohledem na veškerá specifika telefonu, může spolehlivě plnit svou roli štítu proti nástrahám spojeným s běžným používáním. Jakmile se podaří vytvořit obal na mobil, který mu do posledního milimetru sedne a který má veškeré výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky, získáte spolehlivou ochranu proti oděrkám, škrábancům i špíně, a to při zachování perfektní funkčnosti telefonu. Telefon zkrátka půjde i s nasazeným obalem ovládat tak, jak jste zvyklí, pouze se výrazným způsobem zvýší úroveň jeho zabezpečení.

Obaly na mobil, ze kterých si spolehlivě vyberete

Vybírat si kryty na mobil může být zábava, ovšem také je to poměrně zodpovědný úkol. Obal zpravidla míváme na očích každý den, velmi proto záleží na jeho vzhledu. Zároveň však nesmíme zapomínat na typové provedení takového krytu. Pokud si dobře vybereme, získáme funkční doplněk, který nám každodenní práci s telefonem nejen že umožní, ale dokonce usnadní. Nejvíce rozšířené jsou v tomto ohledu silikonové kryty na mobil. Spolehlivě kryjí záda i boky telefonu a drobně vystupují i nad displej. Když telefon položíte displejem dolů, obrazovka by se povrchu vůbec neměla dotýkat. O něco lépe si v tomto ohledu vedou obaly knížkové či flipové. Jejich pohyblivé křídlo násobí ochranu displeje. Zároveň nabízí dvojitou plochu, která může nést nějaký motiv. Vedle nejrozšířenějších typů krytu na mobil pro vás máme i několik vyslovených specialit, jako jsou kryty třpytivé, výjimečně odolné, doplněné o další materiál jako je kůže, kov, či dřevo nebo ty, co nabízejí plastický povrch. Co se barev i vzorů týče, u nás si přijdou na své vyznavači jednoduché jednobarevné elegance i příznivci výraznějších motivů. Od zvířat přes rostliny, nejrůznější koníčky, záliby či profese, až po abstraktní vzory na rozmanitá témata. Navrhovat obaly na mobil nás zkrátka baví a na naší práci je to, doufejme, vidět.

Navrhněte si kryt s vlastním motivem

Když už jsme u toho navrhování: přemýšleli jste někdy nad tím, že byste se do toho pustili sami? S pomocí vašeho etuo.cz se může alespoň na chvilku stát designérem úplně každý. Proč mluvíme o chvilce? Více času totiž potřeba nebude. Tak jednoduché to totiž je. Celý proces vám velmi usnadní šablona, která přesně odpovídá krytu na mobil Motorola Moto G50 5G. Veškeré výřezy, především poměrně masivní otvor pro zadní trojitou kameru, jsou přesně tam, kde mají být. Díky tomu můžete svůj motiv či motivy natáčet, zvětšovat či zmenšovat, dokud nebude na obalu vypadat co nejlépe. Až budete s výsledkem zcela spokojeni, jednoduše potvrďte objednávku. My se jí začneme okamžitě věnovat. Technika tisku přitom bude stejná, jako u krytů v naší vlastní nabídce.