Najdi obal pro svůj smartphone či tablet:
   
+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Motorola Moto G50

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Stylové obaly na mobil Motorola Moto G50, které nadchnou designem a spolehlivě ochrání

Je dobře, že se obaly na mobil staly naprosto běžnou součástí jeho základní výbavy. Jejich primárním účelem je ochrana zařízení před mechanickým poškozením, prachem a třeba i nečistotami. Vždy smartphone sebou většinou nosíme naprosto všude. Do práce, na výlety, nákupy, ale i jinam. Pro telefon Motorola Moto G50 jsme proto v e-shopu Etuo.cz nachystali kolekci, která uspokojí i velmi různorodé požadavky, které na obal můžete mít. Jsou zde jednoduché pouzdra na mobil, které nijak designově ani barevně neruší. Jsou to takoví poctiví pracanti, jejichž jediným úkolem je ochrana zařízení před mechanickým poškozením zevních částí. Nicméně nachystali jsme i zajímavé designové kousky, kryty a obaly na mobil s nejrůznějšími potisky a pár opravdových hitovek. Některé z obalů na mobil mají dokonce i drobné vychytávky. Můžete je využívat jako peněženku nebo praktický stojánek pro sledování prezentací.

Dáte přednost jednoduchému krytu na mobil Motorola Moto G50 nebo chcete komplexní ochranu?

Obaly na mobily se dnes dělají v nejrůznějších provedeních. Mohou to být jednoduché skořepinky, nebo také velmi komplexní pouzdra se zvláštní konstrukcí a ze skvělých materiálů. Tyto vysoce odolné obaly na mobil Motorola Moto G50 pak smartphone ochrání i ve velice náročných podmínkách. Třeba při pohybu na stavbě, v terénu nebo při sportu. Tak trochu protipólem jsou jednoduché a lehoučké zadní kryty na mobil. Jejich hlavními přednostmi jsou snadná vyměnitelnost, easy údržba a neustále volná obrazovka. No, a pokud hledáte obal na mobil, který ho ochrání hezky ze všech stran, tedy i jeho křehkou obrazovku, jsou tady knížková a flipová pouzdra. Jejich otevírací klapku navíc snadno proměníte v oporu, která umožní sledovat video a zároveň mít volné ruce.

Obaly na mobil Motorola Moto G50 se dnes vyrábí z nejrůznější moderních materiálů

Je to tak. Pro obal na mobil se nejčastěji využívají vysoce kvalitní plasty, ale najdete zde i méně tradiční materiály. A možná i některé, které byste u obalu vyloženě nečekali. O to jsou ovšem zajímavější. Plasty jsou oblíbené pro svou stálost a perfektní tvarovatelnost. Vznikají tak obaly na mobil, které k jeho tělu dobře přilnou a nepadají. Navíc mohou mít otvory pro kamery, tlačítka a sloty na správných místech a v dostatečné velikosti. Na kvalitní plastu navíc krásně vyniknou barvy a potisky. Velmi jemnou a na omak příjemnou verzí jsou silikonové kryty na mobil. Jsou nenápadné, dobře se drží v rukou a snadno se čistí. Pokud chcete lehký luxusní nádech, podívejte se na kožené obaly na mobil Motorola Moto G50. Jsou elegantní a nadčasové. Perfektní na jednání nebo do kanceláře. Tajným tipem a horkým kandidátem na obal roku jsou obaly s přírodním dřevem anebo s čistým kovem. Cool stylové kousky, které můžete mít v hladké podobě, kdy vynikne materiál, nebo s uměleckým gravírováním.

Jednobarevné kousky i obaly na mobil Motorola Moto G50 s nádhernými potisky

Záleží jen na vás, jak obal na mobil Motorola Moto G50 pojmete. Hledáte krásu v jednoduchosti? Pak jsou tady čiré silikonové obaly, jemné jednobarevné pouzdra nebo černobílá klasika. Chcete se bavit? Podívejte se na nabídku potisků na obaly na mobil. V zásobě jich máme více než tři sta. Jsou to krásné fotografie z různých koutů naší planety, obrázky zvířat i rostlin, ale také umělecké koláře. Najdou se zde i série věnované designu, zajímavým desénům, nebo třeba potisky, které jakoby vypadly z babiččina herbáře. Můžete se sladit s ročním obdobím, koníčky nebo i náladou. Vše je dovoleno.

Smartphone Motorola Moto G50

Telefon Motorola Moto G50 je připraven na budoucnost. Má vše, co potřebuje k připojení k 5G síti i nejnovější Android. Pokud však čekáte nějaké super rozlišení obrazovky, budete zklamaní. Má pouze HD displej. Náhradou pak je velká interní paměť i baterie.