+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Motorola Moto G41

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Vybrat si není nic snadného

Pokud nejste velkým příznivcem moderních technologií, který sleduje a hltá každou novinku, výběr nového telefonu pro vás nemusí být nic snadného. Vyznat se v tak široké nabídce snad připomíná jen listování mezi našimi kryty na mobil. Zatímco v našem případě se můžete řídit výhradně svými pocity a vkusem, u nákupu nového přístroje je přeci jen dobré pohlídat si nějaké základní parametry. Velká spousta zákazníků vybírá svůj nový přístroj podle toho, jakou značku měla v minulosti. Pozice hlavních ovládacích tlačítek i celkové uspořádání telefonu se totiž nijak zásadně nemění. Jakmile si konkrétní značka nastaví to své, už se ho více méně drží. Proto řada lidí zachovává vysokou věrnost ke společnosti a mění ji jen v případě, že je s něčím zásadně nespokojena. Pokud jste se stali příznivci značky Motorola a jste s jejich výrobky spokojení, vaše rozhodování vám to nijak neusnadní. Tato firma v poslední době vypouští na trh velké množství přístrojů, které se svou cenovkou liší jen od pár stupňů a přitom každý klade důraz na něco trochu jiného. Třeba nový Motorola Moto G41 nabízí OLED displej a baterii s kapacitou 5 000 mAh. Jestli jsou právě tyto parametry tím, co od telefonu očekáváte, jste tu správně.

Kryty na mobil Motorola Moto G41 pěkně na jednom místě

Na následujících stránkách jsme shromáždili obaly na mobil Motorola Moto G41, které mu padnou jako ulité. Nejen, že svými rozměry telefonu zcela odpovídají, ale navíc mají plastický povrch, který obsahuje veškeré výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. Váš telefon proto půjde i s nasazeným krytem ovládat tak, jak jste zvyklí. Co se výrazně změní, je jeho odolnost proti oděrkám, škrábancům a špíně. Jakmile se s nimi váš přístroj někde setká, obaly na mobil je ochotně schytají namísto těla přístroje, které by si tak i po letech mělo zachovat svůj původní, neporušený vzhled. Vyšší míra odolnosti se týká i pádu telefonu. Když k němu nedopatřením dojde, obal ho dokáže utlumit, takže váš telefon by z něj měl s trochou štěstí vyjít zcela neporušený.

Tradice je třeba zachovat, anebo rušit

Silikonové, knížkové, odolné či třeba třpytivé? Který kryt si vybrat? Také při výběru typu pouzdra na mobil hraje poměrně zásadní roli tradice. Například ti, kdo si zvykli na pohyblivé křídlo telefonu, budou pravděpodobně vyhledávat knížkové obaly i v případě, že svůj přístroj vymění za nový. Mezi našimi zákazníky je však i celá řada nadšených experimentátorů, kteří ocení výjimečné provedení či vzhled. Právě pro tyto odvážné a kreativní jedince neustále vymýšlíme nové a nové kryty na mobil, třeba dřevěné, kovové či kožené, abychom plně uspokojili jejich náročné požadavky na vzhled. Nabídku aktualizujeme průběžně během celého roku, proto u nás najdete řadu tematických kolekcí, které souvisejí s danou částí roku. Vzhledem k šikovně nastavené cenové politice nic nebrání tomu, abyste pro svůj telefon pořídili obalů více a střídali je podle momentální nálady, příležitosti anebo třeba vkusu.

Vytvořte si kryt zcela podle svého

Různých motivů zvířat, rostlin či koníčků máme nepřeberné množství. Co však při nejlepší vůli nedokážeme, je přidat do hlavní nabídky kryt s fotkou vašeho partnera či dítěte. Naštěstí se o takový obal můžete zasadit sami. Stačí jen kliknout na jednu z možností „navrhnout kryt“. Dál už to bude hračka. Jednotlivá tlačítka vás sama vyzvou k tomu, abyste přidávali obrázky, prokládali je vhodnými slovy či upravili barevnost pozadí. Celé navrhování vám velmi usnadní přítomnost výřezu pro veškeré funkční prvky. Díky tomu můžete svůj motiv či motivy natáčet, zvětšovat či zmenšovat, dokud nebudou na obalu vypadat co nejlépe. Jakmile budete se svým výtvorem spokojeni, objednávku potvrďte a my se jí začneme okamžitě věnovat. Kryty s vlastním motivem tiskneme stejnou technikou jako obaly v naší nabídce. Kvalitou tisku i stálostí barev si proto můžete být jisti.