CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Motorola Moto G32

Filtry Sbalit
Model zařízení 1030
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Ochrana pro vaši podzimní novinku

Září je období nových začátků. Společnost Motorola si právě na toto období roku 22 naplánovala představení své novinky Motorola Moto G32. Telefon nabízí 50 Mpx zadní kameru, baterii s kapacitou 5 000 mAh a podporu sítí čtvrté generace. Za to vše si říká o sebevědomých 6 000 Kč. Pokud jste si i vy zakoupili tento přístroj, je dobře, že jste navštívili tyto naše stránky. U nás najdete příslušenství, díky kterému můžete svou investici pojistit proti nástrahám, které souvisejí s každodenním používáním telefonu. Naše kryty na mobil Motorola Moto G32 pomohou telefonu držet si pěkně dál od těla nejrůznější oděrky, škrábance i špínu.

Kryty na mobil Motorola Moto G32

Aby se mohly obaly na mobil dobře zhostit svého úkolu ochrany proti vnějším vlivům, musí telefonu dobře padnout. Rozměry telefonu jsou pro nás velmi důležité. Neméně zásadní je však jeho funkční uspořádání. Kvalitní pouzdra na mobil musí disponovat veškerými výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. Jen tak půjde váš telefon ovládat tak, jak jste zvyklí i s nasazeným obalem. Společně s kryty na mobil se také výrazně zvýší odolnost telefonu v případě nechtěného pádu. Pokud k němu dojde, obal pohltí část jeho energie. S trochou štěstí z toho váš telefon vyjde bez jakékoli újmy.

S jakými typy na mobil se u nás setkáte?

Pro každý nový telefon na trhu máme připravené desítky stránek návrhů. Abyste si vybírání ideálního obalu v tak velké konkurenci zjednodušili, doporučujeme odrazit se od vhodného typu. Nejvíce zástupců budou mít silikonové obaly na mobil. Spolehlivě kryjí záda i boky přístroje, ale obrazovku nechávají vždy přístupnou. Jestli je ochrana důležitého displeje vaším cílem, nabízejí se knížkové či flipové kryty na mobil Motorola Moto G32. Typické je pro ně pohyblivé křídlo, které chrání obrazovku vždy, když ji nepoužíváte. Zároveň tato křídla poskytují dvojnásobnou plochu pro nějaký designový motiv či barvu. Výjimečně odolné obaly na mobil Motorola Moto G32 v naší nabídce často splňují náročné vojenské normy a vašemu přístroji by měly poskytnout maximální míru ochrany. Naproti tomu třpytivé kryty mají zcela jasný účel: za každých okolností poutají pozornost, takže jsou vhodné například pro ty, kdo často své chytré společníky hledají. Obaly, které mají plastický, ocení všichni vyznavači hmatových zážitků. Mimo tyto kategorie nabízíme ještě průsvitné obaly, které nechávají vyniknout původní vzhled telefonu. Za vysvětlení jistě stojí nabídka tzv. „bumper krytů“, které potěší až futuristickým vzhledem a často překvapí šikovnou funkcí navíc, jako je kapsa na bankovky či drobné doklady nebo praktický stojánek. Vaší pozornosti by neměly uniknout ani naše dřevěné, kožené či kovové obaly. Získat je můžete v čisté podobě, anebo doplněné o zajímavou ražbu či gravírování.

Konečně něco o designu

Ačkoli je design tím prvním, co upoutá vaši pozornost, my jsme si ho nechali na závěr. Na pořad dne by měl přijít až v okamžiku, kdy máte jasno o vhodném typu. Potom se můžete plně zaměřit na výběr správné barvy či motivu. Máme něco pro milovníky říše zvířat, rostlin, věcí, lidí i zázraků. Na své si přijdou vážnější, veselejší, romantičtější i praktičtější povahy. U nás si zkrátka vybere každý. Jak si tím můžeme být tak jisti? Také pro telefon Motorola Moto G32 nabízíme možnost navrhnout si kryt s vlastním motivem. Je to velmi jednoduché a v poslední době také velmi oblíbené. Obaly s vlastním návrhem jsou velmi vhodné i jako dárek. Vždy je však dobré se přesvědčit, že dotyčný má nejen značku zařízení, ale i konkrétní modelovou řadu. Naprostá většina telefonů se totiž drobně liší. Pouze dobře padnoucí obal, který byl vytvořený na míru danému přístroji, může spolehlivě plnit svou roli ochranného štítu proti nástrahám spojených s každodenním používáním.