+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Motorola Moto G31

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Více za méně

Značka Motorola vypustila na podzim roku 21 na trh hned několik telefonů. Nejnižší z této řady, telefon Motorola Moto G31, má téměř shodné parametry s přístrojem G41. Tyto telefony se liší opravdu jen drobně, například výkonem při nabíjení. Vzhledem k tomu, že levnější z dvojice telefonů dostanete za cenu nižší o 1 500 Kč, zdá se být rozumnější volbou. Celkově za něj zaplatíte okolo 5 000 Kč, což jsou velmi slušné peníze, vzhledem k tomu, co všechno telefon nabízí a dovede. Aby svůj výkon zachoval po co nejdelší čas, doporučujeme vám se v co nejkratší době po nákupu rozhlížet po ochranném příslušenství. Kryty na mobil Motorola Moto G31 splní vaše očekávání. Jinými slovy: jste tu správně.

Kryty jako dělané na mobil Motorola Moto G31

Obaly na mobil Motorola Moto G31 mají vše, co mít mají. Rozměrově telefonu zcela odpovídají. Jejich plastický povrch navíc obsahuje veškeré výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky, takže telefon půjde i s nasazeným obalem ovládat tak, jak jste zvyklí. Kromě důležité ochrany proti oděrkám, škrábancům a špíně pomůže zvýšit šance telefonu, že přežije případný pád. Dokáže ho totiž utlumit a tím minimalizovat jeho následky. V kombinaci s ochranou obrazovky představují pouzdra na mobil Motorola Moto G31 komplexní řešení k ochraně vašeho telefonu, ať už doma, v práci či na cestách.

Na estetice záleží

Pouzdra na mobil nejsou jen funkčním doplňkem vašeho telefonu. Důležitá je u nich také stránka estetická. Na té si velmi zakládáme. Naše kolekce a motivy neustále obměňujeme, abychom vyšli vstříc vyznavačům nejrůznějšího stylu. Kdykoli se na trhu objeví nový telefon, vytvoříme pro něj opravdu širokou škálu obalů, ze kterých můžete vybírat. Pokud si chcete ušetřit listování tou spoustou stránek s nabídkou obalů vhodných pro ten který model, využijte možnosti filtrování. V zásadě platí, že ten, kdo si oblíbil například silikonové obaly, v budoucnu sáhne právě po nich. Stejné to bývá, pokud jsou vaším favoritem obaly knížkové, flipové či výjimečně odolné. Také ty mají své stálé skalní příznivce, kterým se vybírání může pomocí volby ideálního typu značně zjednodušit. Vaše pozornost se totiž může soustředit na vhodnou barvu, styl či konkrétní motiv. Ať už jste příznivci jednotlivých typů nebo ne, vaší pozornosti by neměly uniknout novinky, se kterými s oblibou přicházíme. V poslední době u nás přibyly třeba kryty, který základní, pevný materiál, doplňují o kov, kůži či dřevo. Jde o velmi estetické obaly, se kterými rozhodně vystoupíte z řady. Zaujmout vás však mohou také například naše kryty třpytivé. O těch platí, že si s nimi často ušetříte nějakou tu minutu při hledání telefonu. Jejich odlesky totiž jednoznačně poutají pozornost. Telefon, který je takovým obalem vybavený, mnohem lépe najdete například v útrobách temné kabelky či tašky.

Pusťte se do výroby krytu s vlastním potiskem

Při listování nabídkou jste jistě zaznamenali obaly s výzvou „navrhnout kryt“. Tato varianta je oblíbená u všech, kdo mají o svém obalu zcela konkrétní představu. Jejím prostřednictvím získáte možnost navrhnout si kryt s vlastním motivem. Jako zdroj obvykle slouží vlastní fotogalerie, třeba obrázek partnera, domácího zvířete, či momentka z dovolené. Zdrojů se však nabízí více, například internet s jeho nekonečnými možnostmi, nebo naše fotogalerie, do které vám pro tento účel nabízíme vstup. Textové tlačítko využívají zvláště ti, kdo osobní obal plánují jako dárek pro někoho ze svých blízkých. Opět máte na výběr řadu fontů, barev i velikostí písma, aby obal vypadal na telefonu co nejlépe. Ještě než se do navrhování praktického dárku pustíte, vždy je dobré si znovu ověřit, že bude chránit telefon Motorola Moto G31. Každý telefon je totiž trochu jiný. Aby kryt dobře plnil svou roli, musí být navržený právě pro konkrétní model.