CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Motorola Moto G30

Filtry Sbalit
Model zařízení 1005
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Krásný obal na mobil Motorola Moto G30, který ho zároveň spolehlivě ochrání

Obaly na mobily už dnes nejsou vnímány pouze jako ochrana zařízení před drobným mechanickým poškozením nebo nečistotami. I když tuto funkci samozřejmě musí beze zbytku plnit. Často jsou obaly na mobil Motorola Moto G30 zajímavým designovým doplňkem i místem pro sebevyjádření majitele smartphonu. Anebo slouží k tomu, aby smartphone krásně splynul s ostatním doplňky a vyladěným outfitem. Záleží pouze na tom, jak mobilní zařízení vnímáte a jak ho chcete prezentovat světu. Výhodou moderních obalů na mobily jsou praktické vychytávky. Často může kvalitní kryt na mobil sloužit i jako stojánek pro sledování videí nebo dlouhých hovorů. V nabídce internetového obchodu Etuo.cz jsou i obaly na mobil s označením Wallet. Ty hravě díky kapsám v přední klapce nahradí peněženku.

Jednoduché zadní kryty, sofistikované knížkové obaly nebo super odolné pouzdra

Pro smartphone Motorola Moto G30 máme připraveno mnoho různých obalů. Liší se tvarem, stupněm ochrany, kterou mobilu poskytují, ale také vzhledem. Před tím, než si obal na mobil Motorola Moto G30 vyberete, je dobré zvážit, jak velkou ochranu pro smartphone potřebujete a také, jak budete mobil nejvíce používat. Pokud potřebujete neustále volnou obrazovku smartphonu, hodně ji využíváte k práci nebo třeba k hraní her, jsou ideální volbou zadní kryty na mobil. Na smartphonu dobře drží, mají potřebné otvory pro kamera fotoaparátu i sloty a umožňují maximální svobodu práce s mobilem. Spolehlivě chrání záda a boky telefonu. Zcela odlišným řešením jsou knížkové a flipové obaly na mobily. Jejich hlavní předností je komplexní ochrana zařízení ze všech jeho stran. Obrazovku chrání přední otevírací klapka. Knížkové obaly se otevírají jako kniha, flipové pak na kratší straně mobilu.

Super odolné materiály, příjemné silikonové obaly i netradiční kov či dřevo

Kryty na mobil Motorola Moto G30 jsou nejčastěji vyráběny z plastu. Je to velmi tvárný materiál, který umožňuje ideální tvarování podle těla smartphonu, skvěle se udržuje v čistotě a zároveň na něm vyniknou i velmi detailní potisky. Může mít podobu pevné skořepiny zadního krytu, příjemného knížkového obalu na mobil s krásným potiskem nebo i velmi jemného silikonu. Silikonové obaly na mobily jsou zvlášť oblíbené díky tomu, že se velmi dobře drží v rukou. Luxusní vzhled dodá každému smartphonu kožený obal na mobil. Vybírat můžete z několika decentních provedení. Na vysoce odolné kryty na mobily jsou využity speciální materiály s velmi vysokou odolností. A tipem na závěr jsou obaly na mobily s přírodním dřevem nebo kovem. Mají neuvěřitelně zajímavý look. Můžete je mít v jejich čisté podobě nebo s jemným uměleckým gravírováním.

Více než tři stovky potisků, třpytivé obaly na mobil Motorola Moto G30 i jednobarevná pouzdra

Vzhled a barevné ladění obalu na mobil Motorola Moto G30 jsou pro mnohé z nás stejně podstatné, jako to, jak zařízení ochrání. Vybírat můžete mezi velmi decentními jednobarevnými pouzdry, obaly s nejrůznějšími efekty a kryty, které hýří nejrůznějšími potisky. Těch je připraveno více než 300. Rozdělili jsme je do tematických řad, abychom vám usnadnili hledání toho vašeho vysněného potisku. Jsou zde řady věnované největším ročním svátkům, jako jsou Velikonoce, Helloween nebo Vánoce. Můžete se už teď zahřát letní tématikou nebo se zasnít s kouzelnými romantickými motivy. Váš mobil Motorola Moto G30 na sobě může mít nádhernou fotku nespoutané přírody, roztomilého pejska nebo třeba hustou koláž z nářadí.

Smartphone Motorola Moto G30

Chytrý mobil Motorola Moto G30 cenovkou patří do nižší střední třídy mobilů. Na tuto kategorii má ale poměrně netradiční výbavu. Zvlášť fotoaparát zaujme čtyřmi kamerami s maximálním rozlišením 64 MPx, displejem s obnovovací frekvencí 90 Hz a velice solidním procesorem Snapdragon 662. Ani vnitřní paměť s 128 GB není vůbec špatná. Samozřejmě ji můžete dále rozšiřovat paměťovými kartami micro SDXC.