+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Motorola Moto G22

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Motorola Moto G22 trumfuje

Společnost Motorola se rozhodla zamíchat kartami v nižším a středním segmentu chytrých telefonů. Jejím esem v rukávu je novinka Motorola Moto G22. K dostání je za cenu okolo 4 500 Kč. Za tyto peníze však získáte výbavu, která svou hodnostní třídu vysoce převyšuje. Motorola si dala záležet prakticky na všem. Fotoaparát překvapí čtyřmi čočkami, z nichž ta hlavní nabízí velmi solidních 50 Mpx, displej disponuje 90Hz obnovovací frekvencí a baterie poskytuje plných 5 000 mAh. Motorola si však dala výjimečně záležet i na vzhledu telefonu. V této cenové relaci nemůžeme očekávat kovové provedení. Telefon Motorola Moto G22 však svým vzhledem kov přesto připomíná. Nás velmi zaujal. Proto jsme pro něj připravili nejen tradiční kryty na mobil, které jeho vzhled zakryjí, ale i celou sérii průsvitných obalu, což jeho přednosti dokonale odhalí.

Kryty na mobil, které počítají se vším

Telefon se svými rozměry řadí spíše k těm větším. Pouzdra na mobil z vašeho etuo.cz přitom počítají s každým jeho milimetrem. Jejich plastický povrch obsahuje celou řadu výřezů pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. Telefon díky tomu jde i s nasazeným obalem ovládat tak, jak jste zvyklí. Co se výrazným způsobem změní, bude jeho odolnost proti oděrkám, škrábancům a špíně. Telefon není Mona Lisa, kterou umístíte do ochranné skříně, kde je maximálně chráněná proti veškerým vnějším vlivům. Je to věc každodenní potřeby, která s vámi musí umět držet krok. Obaly na mobil Motorola Moto G22 z naší nabídky tomu výraznou měrou napomohou. Tak který mistrovský kousek z naší dílny si vyberete?

Máte z čeho vybírat

Zatímco u tabletů zcela jasně dominují obaly knížkové, v případě chytrých telefonů můžete vybírat z celé řady typových provedení. Zpravidla to chodí tak, že se lidé rádi vrací k těm krytům, se kterými mají dobrou předchozí zkušenost a které jim vyhovují. Velmi často jsou to kryty silikonové. Nabízejí spolehlivou ochranu zad i boků přístroje a drobně vystupují i nad displej. Pokud telefon položíte na rovný povrch, obrazovka se ho nedotkne. Ještě lépe si v tomto případě vedou zmíněné knížkové, či flipové kryty. Pohyblivé křídlo, které násobí ochranu displeje, mívá své věrné zastánce. Navíc poskytuje dvojnásobnou plochu, která může nést nějaký motiv. Svůj oblíbený potisk či barvu tak můžete mít na očích prakticky neustále. Podkladový silikon dokáže doplnit i další materiál. V naší nabídce najdete kryty dřevěné, kovové, kožené, či korkové. Pokud máte nějaké nedobré zkušenosti s nehodami telefonů, pravděpodobně vás budou zajímat kryty odolné. Ty v našem provedení často prošly sérií náročných zkoušek. Pokud je pro vás naopak klíčový neotřelý a výrazný vzhled, doporučujeme obaly třpytivé. Šance, že takový kryt přehlédnete, je opravdu mizivá.

Pusťte se do navrhování sami

Během listování naší nabídkou na vás jistě opakovaně vyskočila možnost navrhnout si kryt s vlastním potiskem. Pokud ji zvolíte, ocitnete se v naší virtuální tvůrčí dílně, kde si za pár minut dokáže svůj perfektní kryt navrhnout úplně každý. Stačí k tomu jen špetka inspirace a následování výzev na jednotlivých tlačítkách. Zda jako svůj hlavní motiv zvolíte fotku partnera, dětí, domácích zvířat nebo zmíněnou Monu Lisu, je opravdu jen na vás. Celé navrhování vám velmi usnadní šablona, která přímo odpovídá vašemu budoucímu krytu. Veškeré otvory pro funkční i ovládací tlačítka a prvky jsou přesně na svých místech, takže svůj obrázek či obrázky můžete natáčet, zvětšovat či zmenšovat, dokud nebudou vypadat na obalu co nejlépe. Jakmile budete se svým návrhem maximálně spokojeni, stačí jednoduše dokončit objednávku. My se jí začneme okamžitě věnovat. Kryty na mobil Motorola Moto G22 s vlastním motivem tiskneme stejnou technikou, jako obaly v naší nabídce. Kvalitou tisku a stálostí barev si proto můžete být jisti.