+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Motorola Moto G200 5G

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Rychlejší než blesk

Dobře zvolené téma může představovat rozdíl mezi věcí běžnou a zcela nezapomenutelnou. Telefon Motorola Moto G200 5G si jako své hlavní téma zvolil rychlost a právě tou chce zapůsobit na uživatele. Rychlost se táhne jako Ariadnina nit napříč všemi jeho technologickými oblastmi. Displej nabízí obnovovací frekvenci 144 Hz. O procesoru se hovoří jako o jednom z nejrychlejších na trhu, rychlé je nabíjení a samozřejmě i podpora sítě páté generace, kterou si telefon vložil přímo do svého názvu. Pokud jste i vy příznivci rychlosti, doporučujeme vám co nejrychleji po nákupu nového telefonu pořídit kvalitní ochranné doplňky. Jen tak s vámi bude nový telefon moci držet krok co nejdéle. O ultra rychlou obrazovku se přitom postarají tvrzená ochranná skla na mobily či fólie na displej, nadupané tělo zabezpečí naše kryty na mobil.

Nápadné i nenápadné obaly na mobil Motorola Moto G200 5G

S obaly na mobil se to má tak, že když dělají svou práci dobře, jejich existenci si příliš neuvědomujeme. Díky přesným rozměrům a ohledu na celkové funkční rozvržení přístroje nám nijak nebrání v používání telefonu. Plastický povrch je totiž na příslušných místech prošpikovaný otvory na funkční i ovládací tlačítka a prvky. Pouzdra na mobil výrazně zvyšují odolnost telefonu proti oděrkám, škrábancům i špíně. S trochou štěstí si s nimi váš telefon i po čase zachová svůj původní vzhled. Nabídka krytů na mobil Motorola Moto G200 5G se zdá téměř nekonečná. Kromě střízlivějších, například jednobarevných či dokonce průsvitných krytů, které zachovávají původní vzhled, můžete vybírat obaly na mobil s výraznějšími motivy. Máme jich v záloze celou řadu. S výrazným motivem si přítomnost krytu budete uvědomovat nejspíš neustále, ovšem když si dobře vyberete, může vám přinášet radost, dobrou náladu, či udržovat pozitivní mysl každý den.

Použijte filtrování

Vybrat si perfektní kryt vyžaduje chvilku času. Abyste ji co nejvíce zkrátili, ale zároveň spolehlivě získali to, co očekáváte, doporučujeme vám použít filtrování. S jeho pomocí můžete vybrat vhodný typ krytu na mobil a následně se soustředit výhradně na design či vhodný motiv. Nejvíce zástupců mívají silikonové obaly na mobil. Jsou totiž dlouhodobě jedny z nejoblíbenějších. Silikonovým obalům v rozšířenosti sekundují obaly knížkové. Jejich pohyblivé křídlo násobí plochu, která může nést nějaký motiv, a navíc zvyšují ochranu obrazovky. Pokud je vyšší míra zabezpečení vaší prioritou, doporučujeme vám obaly odolné, které často splňují přísné vojenské normy. Vedle toho nabízíme celou řadu méně tradičních obalů jako jsou třeba třpytivé, kovové, dřevěné či kožené. Poslední slovo máte vždy vy. My vám jen doporučujeme vybírat svůj obal s ohledem na nadčasovost. Okoukat by se vám neměl ideálně ani po letech.

Rychle a po svém

Máte o svém obalu na mobil Motorola Moto G200 5G zcela konkrétní představu? My vám ji pomůžeme naplnit. V naší kreativní dílně si můžete navrhnout kryt s vlastním motivem v podobně rychlém čase, jaký byste věnovali prohlížení naší nabídky. Skutečně. Navrhování je velmi snadné a intuitivní. Stačí jen následovat výzev na jednotlivých tlačítkách, přidávat obrázek, či obrázky, doplňovat je vhodnými slovy a vše doladit do posledního detailu. Celé navrhování vám velmi zjednodušuje plocha, která svými rozměry i uspořádáním odpovídá vašemu budoucímu obalu. V každé fázi navrhovacího procesu proto budete vědět, jak by váš budoucí obal mohl vypadat. Vše můžete měnit, natáčet, zvětšovat či zmenšovat, dokud nebudete zcela spokojení. Až se to stane, potvrďte svou objednávku tak, jak jste zvyklí. My se jí začneme okamžitě věnovat. Technika tisku přitom bude stejná jako u obalů v naší nabídce. Kvalitou si proto můžete být jisti. Pokud po čase zjistíte, že obal nachytal spoustu šrámů, které by jinak těžce dopadly na tělo vašeho přístroje, můžete ho sejmout a vyčistit vlhčeným hadříkem. Uvidíte sami, že spousta nečistot půjde snadno odstranit a váš obal bude opět v lepší formě.