Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Motorola Moto G20

Filtry Sbalit
Model zařízení 1016
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Jako na běžícím pásu

Značka Motorola se v roce 2021 rozhodla, že trhne veškeré rekordy. Na trh sází jeden telefon za druhým. V počtu novinek dokonce strčí do kapsy leckterou čínskou značku. A nejen v počtu novinek. Telefon Motorola Moto G20 vstupuje na trh s typickou asijskou taktikou: za méně peněz nabízí výbavu, za kterou by se nemusely stydět ani chytré telefony o třídu výš. V případě modelu Motorola Moto G20 je to mimo jiné displej s obnovovací frekvencí 90 Hz anebo zadní čtverná kamera s hlavní čočkou s plnými 48 Mpx. Za to a mnohem víc žádá částku, která jen drobně přesahuje hranici 4 000 Kč.

Jak je na tom telefon Motorola Moto G20 s odolností?

Jakmile se objeví nějaká novinka na trhu, jako první se zabýváme otázkou, co všechno vydrží. U telefonů nižších tříd nelze očekávat splnění přísných vojenských norem. Telefon Motorola Moto G20 nás však přesto potěšil normou IP52, tedy voděodolností. O vodu si tedy starosti dělat nemusíme. Na všechno ostatní jsou tu kryty na mobil Motorola Moto G20. Spolu s kvalitní ochranou displeje se postarají o komplexní zajištění telefonu proti celé řadě běžných nástrah. Fólie na displej či skla a spolehlivá pouzdra na mobil ochrání váš telefon před oděrkami, škrábanci, ale i špínou, která může pomalu a plíživě narušovat jeho funkce. S jejich pomocí se také významně zvýší šance telefonu na přežití, pokud nedopatřením vypadne. Ochranné doplňky dokáží pád utlumit, takže telefon z něj s trochou štěstí vyjde neporušený. Samozřejmostí je také ohled k rozměrům telefonu a jeho specifickému uspořádání. Obaly na mobil, které nabízíme, mají vždy veškeré otvory pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. Na vás zbývá jediné: vybrat si pro sebe ten správný.

Vybírejte jen to, co vás zajímá

Naše nabídka krytů na mobil Motorola Moto G20 je tak široká, že to někoho může zaskočit. Abyste si výběr zjednodušili a mohli se soustředit na to nejdůležitější, na správný design, doporučujeme použít filtrování. S jeho pomocí se vám budou zobrazovat pouze takové kryty na mobil, které v základu požadujete a vy se můžete naplno zaměřit na nejvhodnější barvu nebo motiv. Nejběžnější jsou bez pochyby silikonové kryty. Spolehlivě obalí záda i boky telefonu a drobně vystupují i nad displej. Pokud telefon položíte na rovný povrch, obrazovka se ho nebude vůbec dotýkat. Ještě o něco lépe si v otázce druhotného zabezpečení obrazovky vedou knížkové či flipové obaly. Vděčí za to pohyblivému křídlu. Větší plocha obalu však také skýtá větší prostor pro designové zpracování. Pokud chcete obal ve znamení čisté elegance, klikněte na sekci krytů „bumper“. Mimo jiné vás často potěší šikovnou funkcí navíc, jako je praktický stojánek nebo kapsa na bankovky či doklady. Vedle toho můžete jako filtrovací kritérium použít různé materiály. Na etuo.cz nabízíme obaly na mobil, které doplňuje dřevo, kov i umělá kůže. Výjimkou není ani plastický povrch, obaly třpytivé a samozřejmě i výjimečně odolné, se kterými snese váš telefon Motorola Moto G20 i trochu drsnější zacházení.

Vytvořte si obal, jaký nemá nikdo jiný na světě

Zdá se vám nabídka dostatečně široká? Představte si, že to ještě není všechno. Pro svůj chytrý telefon Motorola Moto G20 si můžete navrhnout kryt s vlastním motivem a vtisknout tak přístroji zcela unikátní vzhled, přesně podle vašich představ. Zdá se to složité, ale s námi to zvládne každý. Navrhování vám velmi usnadní fakt, že plocha, na které tvoříte, přímo odpovídá telefonu Motorola Moto G20. Veškeré výřezy pro všechny funkční prvky, včetně poměrně masivního rámečku pro zadní čtvernou kameru, jsou přesně tam, kde mají být. Díky tomu můžete zvolený motiv, či motivy natáčet, zvětšovat, či zmenšovat, dokud nebudou na obalu vypadat co nejlépe. Stačí zkrátka následovat pokynů na jednotlivých tlačítcích a váš unikátní obal může být brzy na cestě k vám.