Najdi obal pro svůj smartphone či tablet:
   
+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Motorola Moto G100

Obaly pro Motorola Moto G100


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Motorola Moto G10, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Obaly na mobil Motorola Moto G100 jako propojení ochrany, designu a praktických vychytávek

Kvalitní obaly na mobil dokáží propojit nejrůznější požadavky klientů. Vznikají tak velmi praktické kousky, které jsou ale zároveň zajímavé na pohled. A často nabízí i něco malého navíc. V Etuo.cz jsme pro mobil Motorola Moto G100 připravili kolekci obalů a krytů, která vychází z nejvíce žádaných typů obalů. Můžete vybírat obaly, které jsou ryze praktické, a jejich design je pojatý velmi minimalisticky. Nenaruší tak původní vzhled zařízení. Nebo se klidně odvažte a vybírejte z designových kousků, které budou završením vašich outfitů. Velmi populární jsou obaly na mobil s drobnými vychytávkami. Někdy jsou používat jako praktický stojánek pro sledování video hovorů, jindy mají kapsy a slouží zároveň jako peněženka.

Lehké zadní kryty na mobil Motorola Moto G100 nebo velmi praktické knížkové obaly

Při výběru obalu na mobil si dobře zvažte, co od obalu očekáváte. Jak moc má mobil chránit. Stačí jen ochrana zadní části a boků, nebo požadujete kompletní zabezpečení ze všech stran. Potřebujete neustále volnou obrazovku mobilu a nechcete se obtěžovat se zavírací klapkou, nebo naopak uvítáte, když bude obal na mobil zároveň stojánek. Promyslete si zkrátka, co bude nejvíce vyhovovat vašim potřebám. Můžete vybírat lehké zadní kryty, které poskytují maximální volnost přístupu k obrazovce. Nebo jsou připraveny knížkové a flipové obaly na mobil Motorola Moto G100, které chrání ze všech stran, ale při hraní her musíte neustále hlídat otevírací klapku.

Vysoce odolné obaly na mobily, jemné silikonové kryty i krásné obaly s netradičními materiály

Pro smartphone Motorola Moto G100 jsou připraveny obaly z nejdůraznější materiálů. Do náročného prostředí rozhodně doporučujeme vysoce odolné obaly na mobil. Jejich speciální konstrukce i materiálové složení poskytuje zařízení zvýšenou ochranu při pohybu v terénu nebo při sportu. Jemné silikonové kryty na mobil krásně splynou s tělem telefonu a neruší původní design. Navíc se velmi snadno udržují v hygienické čistotě. Na klasických plastových knížkových obalech perfektně vyniknou potisky. Stylovým trhákem pak jsou obaly s netradičními materiály. Můžete mít luxusní kožené pouzdro na mobil nebo třeba kryt se zadní stěnou z přírodního dřeva nebo kovu. To je naprostá pecka.

Stovky potisků, pouzdra na mobil Motorola Moto G100 s různými efekty i jednobarevné kryty

Obal na mobil Motorola Moto G100 může být decentním doplňkem, trendy vychytávkou i kouskem, který vám bude každý den přinášet dobrou náladu. Chcete se usmát pokaždé, když se na mobil podíváte? Vyberte si obal s potiskem, který vám bude přinášet dobrou náladu. Potisků je víc než tři stovky a neustále je doplňujeme. Jsou zde kolekce úžasných fotografií přírody a zvířat, jemné ezo motivy, stylové ornamenty, ale také reprodukce designérských prací. Na své si přijdou milovníci dobrého jídla i rychlých aut. Nebo můžete mít obal na mobil jen jako praktický ochranný doplněk a nechcete na něj vůbec upozorňovat. K tomu skvěle slouží průhledné silikonové obaly, jednobarevná decentní pouzdra nebo stylové kožené kryty. Tajným tipem jsou pak obaly na mobil, kde si potisk vytvoříte vy sami. Můžete si na obal na mobil nechat natisknout fotku vašich dětí, místo, kam se chcete jednou vypravit nebo třeba váš aktuální projekt. Je to také krásný kreativní dárek pro vaše nejbližší.

Výkonný smartphone Motorola Moto G100

Telefony Motorola jsou oblíbené už několik desítek let. Moderní smartphony řady G patří k zajímavým zařízením střední třídy. Smartphone Motorola Moto G100 láká především na výkonný procesor Snapdragon 870 a velký displej o úhlopříčce 6,7 palců. Zajímavou novinkou jsou dvě přední kamery fotoaparátu. Zadní kamery pak mají maximální rozlišení 64 MPx. Paměťová výbava telefonu také není vůbec špatná. O provoz se stará 8 GB RAM, fotky pak můžete ukládat do základní paměti o velikosti 128 GB. Baterie má příjemných 5 000 mAh, ale chybí bezdrátové nabíjení. Do plného stavu nabijete baterii během dvou hodin.