CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Motorola Moto G10

Obaly pro Motorola Moto G10


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Motorola Moto G100, jsou úplně jiné modely.

Filtry Sbalit
Model zařízení 1005
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Rozšiřte základní ochranu

Ty tam jsou doby, kdy nejnovější Android nebo čtverná zadní kamera byly doménou telefonů s cenovkou, která obsahovala pět číslic. Za nový smartphone Motorola Moto G10 nezaplatíte ani 4 000 Kč. Za tyto peníze získáte přístroj, který dokonce splňuje normu IP52, což v praxi znamená, že telefon by měl odolávat prachu a přežít by měl i nějaký ten deštík. Základní ochranu bychom tedy měli. O tu skutečně spolehlivou se postará vaše etuo.cz. Už teď můžete na našich stránkách vybírat ochranná skla či fólie na displej i kryty na mobil Motorola Moto G10 v nepřeberném množství typů a provedení.

Pouzdra na mobil Motorola Moto G10

Nejen rozměry telefonu, ale také jeho uspořádání je v naprosté většině případů zcela jedinečné. Nejinak je tomu v případě telefonu Motorola Moto G10. Poměrně masivní prostor pro zadní čtvernou kameru, čtečka otisků uprostřed horní poloviny zad, boční tlačítka i otvory pro reproduktor či nabíjecí kabel ve spodní části telefonu, s tím vším musí kvalitní obaly na mobil Motorola Moto G10 jednoduše počítat. Jen tak mohou spolehlivě plnit svou roli ochránce proti většině případů mechanického poškození, se kterým se tento telefon může denně setkávat. Škrábance, špínu či oděrky musí vychytat namísto přístroje. Váš telefon si díky tomu mnohem déle zachová svůj neporušený vzhled. Je to jednoduché. Peníze, které investujete do zabezpečení vašeho přístroje, se vám spolehlivě vrátí v podobě výrazného prodloužení doby, po kterou nebudete muset měnit svůj telefon za nový. To už stojí za úvahu, nemyslíte?

Usnadněte si výběr

Obaly na mobil Motorola Moto G10 nešetří jen vaše peníze. Jde o funkční designový doplněk, který vám může přinést spoustu radosti. Stačí si zvolit motiv, který vás bude těšit. Abychom vám výběr usnadnili, přinášíme jednoduchý přehled typů pouzdra na mobil, se kterými se na našich stránkách můžete setkat. Nejběžnější a nejrozšířenější jsou silikonové obaly na mobil. Motivů, vzorů, barev a potisků nabízíme skutečně úctyhodné množství. Spolu s těmito kryty na mobil nezískáte jen ochranu zad a boků, ale i základní zabezpečení obrazovky. Pokud telefon položíte na rovný povrch, displej se ho vůbec nedotkne. Stejně jako u ostatních krytů i tady platí, že pouze dvojitá ochrana v podobně tvrzeného skla či fólie na displej zaručí dostatečnou ochranu. Týká se to i dalších typů krytů na mobil, které u nás najdete. Na mysli máme knížkové či flipové obaly na mobil, pro které je typické pohyblivé křídlo. Také v tomto případě můžete vybírat z velkého množství designového provedení. Tzv. „bumper“ kryty spojuje čistá elegance a často i praktická funkce navíc, jako je vyklápěcí stojánek nebo kapsa na doklady či bankovky. Kryty na mobil s gravírováním mají na svém povrchu vyražený působivý motiv. Za podklad přitom může sloužit kůže, kov či dřevo. Jestli máte zájem přímo o jeden z těchto materiálů, zvolte ho jako filtrovací kritérium. Kryty, které mají plastický povrch nebo obaly třpytivé, nemusíme dál představovat. Jejich hlavní přednost se promítá přímo do názvu. To samé platí, pokud máte zájem o odolné obaly na mobil. Spolu s nimi získáte pro svůj přístroj tu nejvyšší možnou míru ochrany.

Už jste někomu věnovali kryt s vlastním potiskem?

Vedle základní široké nabídky pro vás máme ještě jedno překvapení. Také pro telefon Motorola Moto G10 si můžete navrhnout kryt s vlastním motivem. Tato možnost je velmi vyhledávaná, pokud plánujete obal na mobil jako dárek pro někoho ze svých blízkých. V krátkém čase dokážete na předem připravenou šablonu umístit fotku, obrázek nebo dokonce celou koláž, která jistě udělá radost každému, komu ji připravíte. Díky šabloně, která odpovídá telefonu Motorola Moto G10 získáte dobrou představu o tom, jak bude výsledek vypadat. Vaše jedinečné kryty navíc tiskneme stejnou technikou, jako obaly v naší nabídce. Jejich kvalitou si proto můžete být jisti.