Najdi obal pro svůj smartphone či tablet:
   
+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Motorola Moto G Power

Obaly pro Motorola Moto G Power


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Motorola Moto G, Motorola Moto G 5G, Motorola Moto G 5G Plus, Motorola Moto G Pro, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Hitem jsou odolné obaly na mobil Motorola Moto G Power nebo crazy kryty

Smartphone Motorola Moto G Power je bez dobrého obalu na mobil jako nahý. Ale to ostatně každý chytrý telefon. Zkrátka i mobil Motorola Moto G Power potřebuje pořádný kabát, který ho ochrání před nástrahami světa kolem. V e-shopu Etuo.cz jsme připravili vysoce odolné obaly na mobil Motorola Moto G Power, které oceníte v přírodě, při sportu, ale také s malými dětmi. Jsou nachystány crazy třpytivé kryty na mobil Motorola Moto G Power, nádherné obaly na mobil s potisky fotografií, maleb i tatoo motivů. Populární jsou kryty na mobil Motorola Moto G Power s přírodním dřevem nebo elegantním lesklým kovem. Ty můžete mít v hladkém provedení, nebo s umělecky vyvedenou rytinou.

Obal na mobil Motorola Moto G Power je krásný doplněk i účinná ochrana

Díky preciznímu provedení jsou obaly na mobil Motorola Moto G Power z e-shopu na Etuo.cz krásným doplňkem každého outfitu. Můžete vyladit váš business outfit a pořídit elegantní kožené pouzdro na mobil Motorola Moto G Power nebo sjednotit doplňky s jednobarevným obalem. Můžete vybírat s více než tří set krásných potisků, které neustále doplňujeme po nové tematické řady. Jsou tu kryty na mobil Motorola Moto G Power pro romantické duše, nadšené sportovce i milovníky přírody. Obaly na mobil Motorola Moto G Power jsou vyrobeny z kvalitních a odolných materiál. Rozměry a tvarem kopírují tělo mobilu Motorola Moto G Power, proto na něm dobře drží a nepadají.

Smartphone Motorola Moto G Power s velkou baterií

Chytrý telefon Motorola Moto G Power by měl mít díky extra velké baterii s kapacitou 5 000 mAh až třídenní výdrž. A to je super. O výkon se stará procesor Snapdragon 665 s 4 GB velkou RAM. Základní úložiště má 64 GB. Na zádech chytrého mobilu Motorola Moto G Power najdete tři kamery fotoaparátu.