CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Motorola Moto G 5G

Obaly pro Motorola Moto G 5G


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Motorola Moto G 5G Plus, jsou úplně jiné modely-

Filtry Sbalit
Model zařízení 1030
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Stačí si vybrat

Součástí balení telefonů Motorola Moto G 5G jsou průsvitné silikonové kryty. Pokud jste navštívili tyto stránky, průsvitnost či silikon nejspíš nebudou tím, co od svého pouzdra na mobil očekáváte. Alternativ pro tento konkrétní model, který si podporu sítí 5G vložil přímo do svého názvu, máme naštěstí veliké množství. Stačí si vybrat.

Motorola Moto G 5G pod ochranou

Pokud je pro vás ochrana zad a boků přeci jen stěžejní, ale chcete, aby váš kryt také nějak vypadal, prohlédněte si naši nabídku silikonových pouzder. Nabízíme je nejen jednobarevná či různě potištěná, ale u nás najdete i kryty na mobil Motorola Moto G 5G třpytivé, s dřevěnými prvky či s gravírováním. Plastický povrch zajistí, že pod ochranou nezůstanou jen záda a boky přístroje, ale že telefon půjde spolehlivě ovládat i s nasazeným obalem. Velký počet designových zástupců mají také knížkové či flipové obaly na mobil Motorola Moto G 5G. Typické je pro ně pohyblivé křídlo, které zajišťuje základní ochranu také displeji. V každém případě ji doporučujeme zesílit nákupem vhodného ochranného skla či fólie na mobil. Pokud chcete ochranu přístroje maximalizovat, prohlédněte si odolné kryty na mobil. Ve většině případů splňují náročné vojenské normy. Váš telefon by s nimi měl vydržet a přežít kde co. Úplnou specialitou v oblasti krytů na mobil jsou pouzdra s vlastním potiskem. Nabízíme je v různém provedení. Jaký motiv budou nést je přitom výhradně na vás.

Nový standard ve střední třídě

Síť 5G je v Česku stále poměrně nová. Zatímco do nedávné doby bylo třeba pořádně si připlatit, aby člověk získal telefon, který tuto síť podporuje, dnes už to tak není. Za méně než 8 000 Kč můžete získat smartphone, který kromě zmíněné podpory 5G sítě nabízí vysoce kapacitní baterii, displej s 90Hz obnovovací frekvencí či 48 pixely v hlavní čočce zadní trojité kamery. Motorola Moto G 5G nastavuje nové standardy ve střední třídě. Jsme zvědavi na to, jak na to další výrobci zareagují.