Najdi obal pro svůj smartphone či tablet:
   
+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Motorola Moto E7i Power

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Praktický ochránce mobilu Motorola Moto E7i Power i designový doplněk

Kvalitní obaly na mobil Motorola Moto E7i Power odvedou svou každodenní práci, ale mohou udělat i spoustu radosti. Je jasné, že si obal na mobil vybíráme především podle toho, jestli se nám líbí. Chceme, aby ladil s ostatními doplňky, s naším oblečením nebo třeba s náladou. Milujeme kryty na mobil, které dělají radost svými potisky. Chceme zajímavé trendy a designové kousky. Nicméně všichni potřebujeme, aby obal smartphone dobře ochránil před různými nástrahami každodenního používání. Nejčastěji je to mechanické poškození, oděrky, prach a nečistoty. A to zvládne pouze obal, který na mobilu dobře sedí a nepadá. V internetovém obchodu Etuo.cz jsme proto připravili kolekci obalů, které dělají radost a zároveň spolehlivě chrání zařízení. Jsou vyrobeny v rozměrech a tvaru mobilu Motorola Moto E7i Power, takže na něm ideálně sedí. Materiály, ze kterých jsou obaly a kryty, jsou stálé, dobře se čistí a mají dlouhou životnost. Některé obaly na mobil mají navíc drobné vychytávky. Mohou fungovat jako stojánek nebo peněženka.

Jednoduché zadní kryty i spolehlivá knížková a flipová pouzdra

Potřebujete spolehlivý obal na mobil Motorola Moto E7i Power, který ho bude chránit ze všech stran? Pak jsou zde knížkové a flipové obaly. Na mobilu ochrání všechny strany zařízení včetně jeho citlivé obrazovky. Přední klapka je otevírací a lze ji také použít jako stojánek. Přijde vám to hodně? Potřebujete neustále dostupnou obrazovku? Pak se podívejte na zadní kryty na mobily Motorola Moto E7i Power. Perfektní řešení, pokud na mobilu neustále něco píšete, hledáte na internetu nebo jen hrajete hry. Většina zadních krytů navíc nezvětšuje objem mobilu a nedeformuje jeho design. Vychytávkou pro náročné jsou vysoce odolné obaly na mobil Motorola Moto E7i Power, které ho ochrání i v náročných podmínkách. Jsou vyrobeny z velmi odolných materiálů a mívají zesílenou konstrukci.

Kouzelné plastové obaly s potisky, jemné silikonové kryty i luxusní vychytávky

Charakter obalu na mobil Motorola Moto E7i Power tvoří z velké části materiál, ze kterého je obal vyroben. Základem je proto kvalitní plast, který ale může mít nejrůznější podobu. V kolekci na Etuo.cz jsou připraveny pevné skořepiny, které ochrání záda smartphonu, jemné silikonové kryty i knížkové a flipové obaly z kvalitního plastu. Silikonové kryty jsou oblíbené, protože se dobře drží v rukou a snadno se čistí. Na plastových knížkových obalech zase vyniknou velké potisky. Pokud však toužíte po něčem hodně zajímavém, podívejte se na obaly na mobil s přírodním dřevem a kovem. Celá záda tohoto obalu jsou pokryta přírodním materiálem. Rázem se z vašeho smartphonu stane nevšední designový kousek. A pokud potřebujete seriózní vzhled do zaměstnání, vylaďte váš smartphone Motorola Moto E7i Power s koženým obalem.

Krásné umělecké potisky, úchvatné fotky i decentní jednobarevné obaly na mobil

Smartphone Motorola Moto E7i Power můžete pomocí jednobarevného krytu krásně sladit s ostatními doplňky. Barvy obalů v Etuo.cz jsou v tlumených tónech, které neruší a pouze potrhují váš styl. Snadno tak obal na mobil zapojíte do vašeho vlastního stylu. Obaly s potisky jsou zcela jiný produktem. Je jich připraveno více než 300. Najdete tam krásné fotografie přírody, roztomilé mazlíčky i vtipné koláže. Našim tajným tipem jsou obaly na mobil s potisky, které vypadají, jakoby vyskočily z babiččina herbáře. Vychytávkou pro všechny, co se rádi baví, jsou třpytivé obaly a kryty se zajímavými efekty.

Smartphone Motorola Moto E7i Power

Mobil Motorola Moto E7i Power je super zařízením, které nezruinuje váš rozpočet, ale poctivě odvede svou každodenní dávku práce. Smartphone má velký 6,5 palců široký displej s HD+ rozlišením. Paměť má 32 GB a můžete ji rozšířit až na 1 TB. Na zádech vás čeká slušný duální fotoaparát. Trochu mínusem je starší verze operačního systému Android 10.