+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Motorola Moto E7 Power

Obaly pro Motorola Moto E7 Power


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Motorola Moto E7, Motorola Moto E7 Plus, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Telefon pro náročné

S cenovkou pod 3 000 Kč má telefon Motorola Moto E7 Power skutečně co nabídnout. Láká především na 5000mAh baterii, se kterou můžete strávit plných 76 hodin poslechem příjemné hudby, 14 hodin prohlížení videí či 12 hodin brouzdáním po internetu. Abyste se mohli se svým chytrým telefonem tak dlouho bavit, je třeba mu v první řadě jeho výdrž pojistit. Bez kvalitního pouzdra na mobil se to zkrátka neobejde. Naštěstí je tu vaše etuo.cz, na kterém si jistě vyberete. Prohlédněte si naši nabídku celé řady krytů na mobil Motorola Moto E7 Power. My vám navíc výběr usnadníme. Ve stručnosti vám představíme základní typy krytů na mobil, se kterými se můžete setkat.

Obaly na mobil podle jednotlivých typů

Nejvíce zástupců mají silikonové obaly na mobil Motorola Moto E7 Power. Nabízíme je v nepřeberném množství barev i motivů. Silikonové kryty na mobil chrání záda i boky přístroje a drobně vystupují i nad displej. Za dostatečnou ochranu obrazovky to však nepokládejte. V každém případě je lepší zajistit displej pomocí vhodného ochranného skla či fólie na mobil. V ochraně displeje si vedou o něco lépe obaly knížkové či flipové. Postará se o to pohyblivé křídlo. I v tomto případě je však lepší displej vybavit ještě jednou vrstvou. Obaly na mobil Motorola Moto E7 Power s označením „bumper“ spojuje elegantní vzhled a často i šikovná funkce navíc, jako je praktický stojánek či přihrádka na bankovky či doklady. Kryty na mobil Motorola Moto E7 Power s gravírováním mají na svém povrchu vyražený určitý motiv. Za podklad může sloužit kov, kůže či sklo. Pokud máte zájem výhradně o jeden z těchto materiálů, můžete ho použít jako filtrovací kritérium. Třpytivé obaly na mobil není třeba zvlášť představovat. Jejich hlavní doménou je blyštivý vzhled. Podobně jsou na tom odolné kryty, které často splňují přísné vojenské normy. Váš telefon s nimi snese i trochu drsnější zacházení. Obaly, které zdobí plastický povrch, také není třeba zvlášť rozvádět. Jejich strukturovaný povrch je na dotyk velmi příjemný.

Navrhněte si pouzdro s vlastním motivem

Svébytnou kategorii tvoří obaly s vlastním motivem. Velmi oblíbené jsou zvláště jako dárek. Svým blízkých během pár minut vyrobíte praktický doplněk, který nejen, že prodlouží životnost chytrého telefonu, ale také bude dotyčnému dělat radost. Samotné navrhování je přitom velmi snadné. Stačí následovat pokynů jednotlivých tlačítek. Celý proces vám velmi zjednoduší fakt, že svůj motiv či motivy umisťujete přímo na kryt, jaký později dostanete. Díky tomu získáte dobrou představu, jak bude výsledek vypadat. Jakmile odešlete objednávku, váš kryt začneme okamžitě vyrábět. Technika, kterou přitom použijeme, je přitom stejná jako u obalů na mobil v naší základní nabídce. Kvalitou tisku a stálostí barev si proto můžete být jisti.

Obaly, které dokonale padnou

U kvalitního pouzdra na mobil nejsou důležité jen rozměry, ale také celkové uspořádání. Obal musí mít veškeré výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky, včetně podlouhlého ostrůvku pro zadní dvojitou kameru, výřez pro čtečku otisků prstů či otvor pro USB-C, aby se telefon snadno ovládal i s nasazeným obalem. Váš smartphone Motorola Moto E7 Power bude zajištěný proti oděrkám, škrábancům i špíně. Se spolehlivým pouzdrem se zvýší šance, že telefon přežije i pád. Kryt do sebe dokáže pojmout jeho energii a výrazně pád utlumit. Samozřejmě musí jít o vyklouznutí z nedopatření. Pokud telefon pustíte z desátého patra, pravděpodobně by mu nepomohl ani sebelepší obal. Dlouholetá praxe nás však naučila, že kvalitní obaly skutečně významně prodlouží životnost přístroje, které chrání. Telefon si déle zachová svůj neporušený vzhled a vy díky tomu v důsledku ušetříte. Nákup nového přístroje totiž budete moci odložit až o několik let. To už je spousta důvodů, proč věnovat pár minut času při výběru kvalitního pouzdra na mobil.