Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Motorola Moto E7

Obaly pro Motorola Moto E7


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Motorola Moto E7 Plus, Motorola Moto E7 Power, Motorola Moto E7i Power, jsou úplně jiné modely.

Filtry Sbalit
Model zařízení 1017
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Spolehlivost a kvalita především

Po nákupu nového telefonu by naše první kroky měly vést na stránky spolehlivých výrobců ochranného příslušenství. Jedině díky kvalitním doplňkům získá náš přístroj důležité brnění, se kterým může s úspěchem čelit nástrahám každodenního používání a přenášení. Jedním z důvěryhodných zdrojů je beze sporu vaše etuo.cz. Na našich stránkách si můžete vybírat obaly na mobily pro naprostou většinu značek na trhu. Výjimkou přitom není ani telefon Motorola Moto E7.

Obaly na mobil v celé řadě provedení

Výběr pouzdra na mobil Motorola Moto E7 se u nás neomezuje pouze na design. Kryty na mobil nabízíme v celé řadě typových provedení. Nejvíce zástupců mají obvykle silikonové obaly. Kromě nejrůznějších barev a potisků mezi nimi najdeme také speciální povrchové úpravy jako je dřevo či kov. Výjimkou není ani plastický povrch, obaly třpytivé nebo třeba mimořádně odolné. Ty zpravidla splňují náročné vojenské normy a telefonu poskytnou maximální míru ochrany. Pro knížkové či flipové obaly je typické pohyblivé křídlo, které poskytuje základní zabezpečení také displeji. V každém případě vám doporučujeme ho zesílit nákupem vhodného ochranného skla či fólie. Také ty se dají snadno najít v naší nabídce. Knížkové i flipové kryty na mobil Motorola Moto E7 také nabízíme v celé řadě provedení. Kromě oblíbených jednobarevných variant můžete vybírat z celé řady nejrůznějších potisků. Svůj oblíbený si mezi nimi jistě najde každý.

Novinka, kterou stojí za to ulovit

Novinka od značky Motorola, telefon Motorola Moto E7, bude k dostání v námořnické modré. Díky své ceně opět rozvíří už tak rozbouřené vody v nižším ekonomickém segmentu. Za ně se však odmění 32 GB úložištěm, Androidem 10 a 3 550mAh baterií. Telefon se dostává do prodeje až po své odnoži, telefonu Motorola Moto E7 Plus, což není příliš obvyklé. Díky tomu však máme alespoň nějakou představu, jak bude základní varianta vlastně vypadat.