CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Motorola Moto E40

Filtry Sbalit
Model zařízení 1030
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Motorola Moto E40 s více než slušnou výbavou

Motorola si v poslední době zvykla překvapovat laickou i odbornou veřejnost chytrými telefony, které za velmi přijatelnou cenou nabízí více, než slušnou výbavu. Telefon Motorola Moto E40 tuto filosofii vyznává beze zbytku. Kromě vysoce kapacitní baterie potěší mimo jiné zadním fotoaparátem s technologií QuadPixel, která sdružuje čtyři pixely do jednoho. Díky tomu je možné na fotografii zachytit více světla, což je na každém snímku velmi znát. Kovové tělo v růžové či šedé barvě má plastický povrch a neulpívají na něm otisky prstů. Ty však nejsou tím jediným, co může bezvadný vzhled telefonu ovlivnit. Proto byste se měli po nákupu nového telefonu v co nejkratší době porozhlédnout také po dalším doplňku k ochraně přístroje. Zatímco o obrazovku se postarají tvrzená ochranná skla na mobily či fólie na displej, těla a boky přístroje si vezmou na starost kryty na mobil.

Pouzdra na mobil, která skutečně chrání

S obaly na mobil můžete zajistit svému telefonu delší životnost. Platí to však pouze v případě, že mají vše, co mít mají. V nabídce vašeho etuo.cz najdete výhradně kryty na mobil Motorola Moto E40, které tomuto telefonu svými rozměry skutečně odpovídají. Telefon se do nich pevně uchytí a ani se nehne. Neznamená to, že by nešel snadno vyjímat. Díky veškerým otvorům pro funkční i ovládací tlačítka a prvky však nebude nutné ho prakticky nikdy vyndávat. Půjde totiž ovládat tak, jak jste zvyklí. Ochrana proti oděrkám, škrábancům i špíně se významně zvýší. Také odolnost vůči pádům bude na zcela jiné úrovni. Pokud k pádu dojde, obaly na mobil pohltí jeho energii, takže by z něj váš přístroj měl, s trochou štěstí, vyjít neporušený. To už je pořádná porce argumentů pro nákup ochranného vybavení.

Design, který s vámi ladí

Jakmile se na trhu objeví nový přístroj, okamžitě pro něj máme nachystanou nabídku ochranného příslušenství, která je určená výhradně pro něj. Telefon Motorola Moto E40 přitom není výjimkou. Vybrat si správný typ i vzhled krytu se z dlouhodobého hlediska vyplatí. Typ krytu rozhodne o tom, zda se vám přístroj bude dobře užívat, aniž by vám obal jakkoli překážel. Design zase určí, zda vás každý pohled na telefon bude i po čase těšit. U typů převládají silikonové obaly na mobil. Spolehlivě kryjí záda i boky přístroje a drobně vystupují i nad displej. Pokud chcete větší ochranu obrazovky, nabízí se knížkové kryty. Jejich pohyblivé křídlo chrání displej například při každodenním přenášení telefonu. Vedle těchto typů však nabízíme i řadu dalších. Zaměřit se můžete třeba na vhodný materiál. Praktický silikon může doplňovat kůže, kov, či dřevo. Pro všechny, kdo mají náročnější zaměstnání nebo jsou zvyklí vystavovat své telefony zátěžovým situacím, nabízíme odolné kryty. Nabídkou však potěšíme třeba ty, kdo svůj telefon velmi často hledají. Každému takovém zákazníkovi doporučujeme naše třpytivé obaly, které se snadněji hledají. V designu platí to, co jsme už uvedli: je dobré vybírat nadčasově. Zatímco někomu budou sedět spíše průsvitné kryty, které zachovávají původní vzhled, další sáhne po jednoduché jednobarevnosti. Někdo další zase nedá dopustit na nejrůznější potisky. Ty mohou rezonovat například s vašimi zálibami, životním postojem, či zkrátka vkusem. Naše cenová politika je nastavená velmi přátelsky. Díky tomu můžete pro svůj telefon Motorola Moto E40 pořídit dokonce obalů více a střídat je podle momentální nálady.

Ještě jsou tu kryty s vlastním potiskem

Pokud máte o svém krytu zcela konkrétní představu nebo třeba plánujete věnovat nový kryt jako dárek někomu ze svých blízkých, doporučujeme kliknout na možnost „navrhnout kryt“. Jejím prostřednictvím se ocitnete v naší tvůrčí dílně, kde si svůj kryt na mobil Motorola Moto E40 může navrhnout úplně každý. Vše funguje velmi jednoduše a intuitivně. S takovým obalem získáte jistotu, že bude jediný svého druhu. Přizpůsobit ho můžete zcela sobě a svým představám o dokonalém obalu.