Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Motorola Moto E30

Filtry Sbalit
Model zařízení 1016
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Nižší cena, vyšší rychlost

Telefonů s cenovkou okolo 2 500 Kč je na trhu velké množství. Každý z nich se proto usilovně snaží zaujmout něčím, co mu pomůže vystoupit z řady a nalákat na svou koupi zákazníky. Telefon Motorola Moto E30 na to jde přes displej. Jeho 6,5´´ LCD IPS displej totiž nabízí 90 Hz obnovovací frekvenci. Rychlost je v dnešním světě důležitá. Telefon za takto příjemnou cenu, který s námi navíc dokáže držet krok, to se jen tak nevidí. Celkově však u telefonu v tomto segmentu nemůžeme očekávat příliš vysokou úroveň zabezpečení. Proto bychom svého chytrého společníka měli v co nejkratší době po nákupu náležitě ochránit. O rychlý displej se postarají kvalitní tvrzená ochranná skla na displeje, či fólie na mobil. Tělo, které ukrývá mozek přístroje, zajistí spolehlivé obaly na mobil.

Kryty na mobil Motorola Moto E30

Ačkoli výrobci produkují jednu novinku za druhou, my s nimi vždy držíme krok. Často býváme jedni z prvních, kdo pro daný model vytvoří originální, a především funkční obaly na mobil. Nejinak je tomu u telefonu Motorola Moto E30. Také pro tento přístroj jsme vytvořili celou řadu krytů, ze kterých můžete vybírat. Ať už sáhnete po kterémkoli z nich, vždy si můžete být jisti, že bude telefonu rozměrově sedět. Plastický povrch pouzdra na mobil bude obsahovat veškeré výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. Telefon tak půjde i s nasazeným obalem ovládat tak, jak jste zvyklí. Společně s praktickým obalem se významně zvýší životnost telefonu. Na mysli přitom nemáme jen ochranu před oděrkami, škrábanci či špínou. Kryty na mobil dokáží v celé řadě případů zcela eliminovat i následky pádu. To už je pořádná porce argumentů, proč si pořídit vhodný obal.

Výběr si užijte nebo zjednodušte

Pokud patříte mezi fanoušky nakupování, nabídka na etuo.cz vás jistě potěší. Vzhledem k množství krytů pro jeden konkrétní mobil si budete připadat jako v nějaké obří nákupní galerii. Desítky minut u nás můžete trávit prohlížením a vybíráním krytů různých barev, materiálů či potisků. Jestli je však pro vás nakupování spíše nemilou povinností, doporučujeme vám si výběr zjednodušit pomocí filtrování. Pokud například víte, že jsou vaším favoritem silikonové kryty na mobil Motorola Moto E30, zadejte pouze tento typ krytu a zaměřte se už výhradně na vhodnou barvu či design. Obdobně můžete postupovat, pokud vás nejvíce lákají knížkové kryty s jejich pohyblivým křídlem, výjimečně odolné obaly, se kterými si můžete troufnout i do extrémnějších podmínek, nebo třeba obaly třpytivé, které se velmi snadno hledají i za šera. Naše nabídka tím samozřejmě nekončí, pouze jsme vám poskytli několik tipů, které mohou zkrátit cestu za vaším perfektním obalem.

Staňte se na chvilku návrhářem

Snili jste někdy o profesi designéra? U nás si tento sen můžete snadno splnit. Stačí, když během prohlížení zvolíte možnost „navrhnout kryt“. Okamžitě se ocitnete v naší kreativní dílně, kde si za pár minut může svůj dokonalý obal navrhnout úplně každý. Celý proces vám velmi zjednoduší fakt, že plocha, na které tvoříte, je vaším budoucím obalem na telefon Motorola Moto E30. Veškeré výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky jsou přesně na svých místech. Díky tomu můžete svůj zvolený motiv či motivy natáčet, zvětšovat i zmenšovat, dokud nebudete s výsledkem zcela spokojeni. Před dokončením objednávky vám doporučujeme věnovat pozornost tlačítku na úpravu pozadí. Tam, kam nezasáhne váš motiv, může zůstat původní barva. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme. Tiskneme je tak, jak nám je odešlete. Technika, kterou přitom volíme, je však stejná jako u krytů podle našich návrhů. Kvalitou pouzdra s vlastním motivem si proto můžete být jisti. Vaší objednávce se přitom budeme věnovat ihned po jejím odeslání. Váš kryt s vlastním potiskem proto u vás bude stejně rychle, jako naše ostatní obaly.