CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Motorola Moto E20

Filtry Sbalit
Model zařízení 1005
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Telefon, který vám bodne

Poněkud skomírající značku Motorola převzal asijský gigant Lenovo. Od té doby společnost přichází na trh se stále novými a novými chytrými telefony a zdá se, že se jí přitom vede celkem dobře. Pro telefony je totiž typické, že dokáží zaujmout. V případě telefonu Motorola Moto E20 je to dokonce na první pohled. Za tento nový model si firma říká o necelé dva a půl tisíce. Aby dokázala přístroj velmi dobře vybavit a přitom zachovat nízkou cenu, bylo třeba přistoupit k různým kompromisům. Například tělo telefonu muselo být vyrobené z plastu. V Motorole si však řekli, že plast přeci nemusí být synonymem ošklivosti či méně atraktivního vzhledu. Naopak se rozhodli učinit z něj jednu z předností přístroje. Plastová záda v jemné, pastelové barvě, připomínají včelí plástve. Vzhledem k tomu, že každé zařízení je třeba náležitě ochránit, připravili jsme pro vás kryty na mobil Motorola Moto E20, které jeho původní vzhled dokonale vyzdvihnou, i ty, které ho spíše upozadí. Výběr přitom záleží jen na vás.

Obaly výhradně na mobil Motorola Moto E20

Každý telefon je jiný. Liší se nejen výrazným vzhledem, jako je tomu u přístroje Motorola Moto E20, ale také svými rozměry a uspořádáním funkčních prvků. Pouzdra na telefony musí se všemi těmito zvláštnostmi počítat. Jen tak mohou spolehlivě plnit svou ochrannou roli a zabezpečit přístroje před oděrkami, škrábanci i špínou. Jejich přítomnost na telefonu byste přitom měli pociťovat co nejméně. Správně umístěné otvory pro funkční i ovládací tlačítka a prvky by se měly postarat o to, aby šel telefon skvěle ovládat i s nasazeným obalem. Své spolehlivé vlastnosti by měly prokazovat i v případě pádu telefonu. Pokud k němu dojde, obaly na mobil mají utlumit jeho energii, takže přístroj by z něj s trochou štěstí měl vzejít zcela neporušený. Samozřejmě přitom bude záležet na výšce, z jaké telefon spadne, na povrchu, na který dopadá i na síle samotného dopadu.

Výběr jako žádný jiný

Výběru nového pouzdra na mobil byste měli věnovat trochu času i pozornosti. Kryt budete mít pravděpodobně na očích velmi dlouho. Pohled na něj by vás měl v ideálním případě bavit, těšit či inspirovat. V tak široké nabídce, jakou najdete na etuo.cz, se jistě skrývá obal, který zcela naplní vaše představy. Pokud listujete x-tou stránkou a dosud jste ho neobjevili, možná vám může vaši práci usnadnit filtrování. S jeho pomocí můžete vyzdvihnout pouze takové kryty na mobil Motorola Moto E20, ze kterých chcete vybírat. Ať už jsou to silikonové, knížkové, flipové, výjimečně odolné nebo třeba třpytivé obaly S pomocí filtrování se rychle dostanete k prohlížení pouze takových pouzder, o jaké máte zájem. Svou pozornost potom budete moci plně zaměřit jen na design. Většinu typů obalů nabízíme v celé řadě provedení. Od jednobarevných, čistých, průsvitných, až po různé potisky. Výjimkou není ani gravírování či ražba, které se nám velmi osvědčily v případě krytů z kovu, dřeva či kůže. Vzhledem k cenám, které jsme nastavili tak, abychom výběr umožnili úplně každému, můžete krytů pořídit zároveň několik a střídat je třeba podle nálady, příležitosti či vašeho oblečení.

Podle vašich pravidel

Navzdory široké nabídce se může stát, že budete mít o svém krytu zcela konkrétní představy, které při nejlepší vůli nebudeme schopni naplnit. Může se to stát třeba v případě, že si ze všeho nejvíc přejete, aby váš telefon zdobil obal s vaším domácím mazlíčkem. Také v této situaci je na nás spoleh. Stačí, když při výběru krytu na telefon Motorola Moto E20 zvolíte možnost „navrhnout kryt“. Jejím prostřednictvím se okamžitě ocitnete v naší kreativní dílně, kde za pár minut dokáže navrhnout kryt s vlastním potiskem úplně každý. Než vás o tom přesvědčovat, raději si to vyzkoušejte a ověřte sami.