Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Motorola Edge 30 Ultra

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Unikátní Motorola Edge 30 Ultra

Novinka Motorola Edge 30 Ultra nabízí hned několik unikátních prvků. Jedním z nich je hlavní zadní čočka od společnosti Samsung, která nabízí plných 200 Mpx. Výborné fotografické vlastnosti oceníte i při natáčení videí. Telefon Motorola Edge 30 Ultra má unikátní tvar. Zatímco boky jsou zkosené kvůli nekonečnému displeji, horní, a především spodní část, jsou rovné. Telefon je možné například v interiéru postavit na výšku a natáčet pohodlně videa. V tomto ohledu mohou navíc pomoci kvalitní kryty na mobil. Už tak stabilní základnu pomohou ještě více upevnit. Vedle toho nabízí všestrannou ochranu, která může zvýšit životnost přístroje. Pomohou totiž ochránit telefon vůči vnějším vlivům, kterým se při používání mobilu jednoduše vyhnout nelze.

Obaly na mobil, které se skutečně vyplatí

Kryty na mobil Motorola Edge 30 Ultra, které jsme vybrali do naší nabídky, počítají se specifiky telefonu. Vypořádat se dokáží nejen s jeho nepravidelným tvarem, ale i funkčním uspořádáním. Plastický povrch s řadou výřezů pro funkční i ovládací tlačítka a prvky se postará o to, abyste telefon z pouzdra nemuseli prakticky nikdy vyndávat. Pokud na to však přece dojde, zjistíte, že to jde až překvapivě snadno. Je to díky našim inovativním materiálům, které jsou pevné a pružné zároveň. Vždy však bude záležet na tom, jaký konkrétní typ si vyberete. Ať už sáhnete po kterémkoli, vždy pomůžete ochránit váš telefon Motorola Edge 30 Ultra proti oděrkám, škrábancům či špíně, které by ho mohly poškodit. Vzhledem k ceně nového telefonu, který překračuje hranice 22 000 se, tato drobná investice navíc vyplatí.

Kterému typu pouzdra na mobil dáte přednost?

Jak už jsme zmínili, obalů na mobil existuje celá řada. Při výběru vždy záleží na vašich konkrétních preferencích. Zatímco někdo nedá dopustit na silikonové kryty na mobil, které chrání záda a boky přístroje, ale obrazovku nechávají přístupnou, jiní volí spíše obaly knížkové či flipové. Typické je pro ně pohyblivé křídlo, které násobí ochranu obrazovky. Zároveň poskytuje dvojnásobnou plochu pro nějaký designový motiv. Vybírat je můžete jednobarevné, ale také s nejrůznějšími potisky. Ty si ve svém množství nezadají s obaly silikonovými. V zásobě však máme i celou řadu obalů speciálních. Například výjimečně odolné obaly na mobil často splňují náročné vojenské normy a váš telefon by s nimi měl přežít i trochu drsnější zacházení. V nabídce se však setkáte i s obaly, u kterých podkladový silikon doplňuje další zajímavý materiál, jako je veganská kůže, kov či dřevo. Máme je pro vás v čisté podobě, ale i doplněné o zajímavou ražbu či gravírování. Pokud se vám často stává, že svůj telefon nemůžete najít, doporučujeme třpytivé kryty. Třpytky na nich snadněji poutají pozornost, proto se dobře hledají i v tmavé tašce či kabelce.

Opravdu pestrá nabídka

Kdybychom měli naši práci shrnout dvěma slovy, byla by to bez pochyby designová pestrost. Naším cílem je, aby si u nás vybral úplně každý. Máme něco pro milovníky říše zvířat, rostlin, lidí i věcí, i pro vyznavače čiré abstrakce. Pokud vás nějaký kryt na mobil Motorola Edge 30 Ultra zaujme, vždy je dobré se zamyslet nad tím, zda se nám neokouká ani po delším čase. Vzhledem k cenám, které jsme nastavili více než přátelsky si však krytů, můžete vybrat dokonce více a střídat je podle momentální nálady či příležitosti: střízlivější na pracovní jednání, rozpustilejší na čas volna a odpočinku či setkávání s přáteli. Vedle naší standardní nabídky existuje ještě možnost vrhnout se do navrhování po svém a vytvořit zcela unikátní obal, jaký nebude mít nikdo jiný na celém světě. Stačí zvolit jednu z možností „navrhnout kryt“. Jakmile na ni kliknete, ocitnete se v naší virtuální dílně, kde si svůj perfektní obal zvládne vytvořit za pár minut úplně každý. Stačí se jen řídit výzvami na jednotlivých tlačítkách.