Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Motorola Edge 30 Fusion

Obaly pro Motorola Edge 30 Fusion


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Motorola Edge 30, Motorola Edge 30 Pro, jsou úplně jiné modely.

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Novinka Motorola Edge 30 Fusion v prémiovém provedení

Značka Motorola zdá se plně nabrala druhý dech a přichází na trh s telefony, které jsou konkurenceschopné. Novinka Motorola Edge 30 Fusion potěší nejen solidním výkonem, ale i prémiovým provedením. V levém horním rohu ze zad vystupuje ostrůvek pro soustavu kamer. Matné provedení pomáhá zamezovat otiskům prstů a na slunci se příjemně třpytí. Kdyby byly otisky prstů to jediné, co současné telefony trápí, asi bychom teď mohli přejít na jiné téma a příslušenství na tento telefon zcela vynechat. Bohužel jsou jen jednou z věcí, která telefony trápí. Proto jsme se rozhodli připravit pro nový Motorola Edge 30 Fusion kryty na mobil, které mu pomohou i v dalších ohledech. Mimo jiné srovnají se zbytkem těla právě zmíněný vystouplý ostrůvek pro kamery.

Kryty na mobil, které skutečně pomáhají

Prémiový vzhled je vždy dobré co nejdéle zachovat. Právě v tomto ohledu pomohou naše pouzdra na mobil Motorola Edge 30 Fusion. Rozměrově se telefonu zcela přizpůsobí. Počítají totiž s každým jeho milimetrem. Plastický povrch plný otvorů pro funkční i ovládací prvky se postará o to, aby šel telefon i s nasazeným obalem ovládat tak, jak jste zvyklí. Spolu s obaly na mobil se významně zvýší odolnost telefonu vůči oděrkám, škrábancům i špíně. Kryty je raději ochotně schytají namísto telefonu. Spolu s tím stoupne i šance na přežití případného pádu. Pokud k němu dojde, obaly pojmou část jeho energie, takže pád bude tlumenější. Díky kvalitnímu zpracování a kovovým rámečkům by telefon měl opravdu vydržet. Vždy je však třeba ho před následky každodenního používání ochránit.

Jedna z nejširších nabídek na trhu

Nabídka na vašem etuo.cz je jedna z nejširších na trhu. Pro nová zařízení to platí dvojnásob. Abyste si ušetřili listování i desítkami stránek našich návrhů, můžete si výběr zúžit pomocí filtrování. Velké množství krytů se vám i tak představí, pokud si zvolíte obaly silikonové. U zákazníků se těší velké oblibě. Spolehlivě kryjí záda a boky přístroje, ovšem obrazovku nechávají vždy přístupnou. Pokud chcete posílit její ochranu, nabízejí se obaly knížkové či flipové. Typické je pro ně pohyblivé křídlo, které nejen, že násobí ochranu obrazovky, ale také poskytuje dvojnásobnou plochu pro nějaký designový motiv. Za vysvětlení jistě stojí tzv. „bumper kryty“. Na první pohled zaujmou až technicistním stylem. Na ten druhý potěší šikovnými funkcemi navíc, jako je kapsa na drobné bankovky či doklady nebo praktický stojánek, který se může u telefonu hodit. Sáhnout však můžete i do kategorie „odolné“. Najdete v ní obaly na mobil Motorola Edge 30 Fusion, které často splňují i náročné vojenské normy. Tím naše nabídka zdaleka nekončí. Volit můžete samozřejmě také průsvitné, třpytivé či jednobarevné obaly, anebo kryty, u kterých podkladový silikon doplňuje další zajímavý materiál jako je kov, kůže či dřevo. Nabízíme je buď v čisté podobě nebo zvýrazněné různou ražbou či gravírováním.

Pro všechny fanoušky dobrého designu

Během prohlížení jistě narazíte na kryty v nejrůznějším designu. Velmi si na něm zakládáme. Máme něco pro milovníky zvířat, rostlin, i čiré abstrakce, pro různá povolání, koníčky či záliby. Kryty na mobil Motorola Edge 30 Fusion dokonce dělíme do tematických kolekcí, které v průběhu roku pozměňujeme. Vzhledem k cenám, které jsme nastavili velice přátelsky, si obalů můžete vybrat dokonce více a střídat je podle momentální nálady, příležitosti, ale i oblečení. Sladit se se svým chytrým společníkem je trendem dneška. Spolu s námi na něj můžete naskočit.

Vyzkoušejte si navrhování vlastního krytu

Vedle naší běžné nabídky nemohla uniknout vaší pozornosti možnost „navrhnout kryt“. Znamená přesně to, co tušíte: s naší pomocí můžete vytvořit zcela unikátní obal, jaký nebude mít na světě obdoby. Jako zdroj zpravidla slouží fotogalerie. Zalovit však můžete také na internetu nebo v naší rozsáhlé galerii, kterou vám pro tyto účely otevřeme.