+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Motorola Edge 20 Pro

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Obal na mobil Motorola Edge 20 Pro doplní vyladěný design i ochrání

Máte v rukou designovou lahůdku, která vás bude každý den provázet na pracovních cestách i za zábavou. Škrábance a oděrky, ale umí rychle shodit i ten nejkrásnější design. Pro smartphone Motorola Edge 20 Pro jsme proto vytvořily širokou kolekci obalů, které obal zabezpečí před každodenními nehodami, ale také vyhovují různému životnímu stylu. Chcete zachovat původní design telefonu? Není problém. Nebo se rádi obalem na mobil bavíte? Trochu provokujete. I to je naprosto splnitelné. Záleží pouze na vás, vašich potřebách a preferencích. V Etuo.cz vašim potřebám rozumíme. Nachystali jsme obaly s designovými potisky, které zaujmou na první pohled, ale i decentní ultra slim kryty, které neruší design a s telefonem doslova splynou. Nebo začněte bourat konvence a vybírejte ze zajímavých obalů s potisky, s dřevěnými zády nebo z blyštivých krytů s efekty.

Jaký obal na mobil Motorola Edge 20 Pro vyberete? Ochranu ze všech stran, nebo odlehčený kryt?

I v tvarových variantách obalů na mobily je poměrně široký výběr. Někdo preferuje lehké kryty na mobily, jiných trvá na komplexní ochraně. Důležité je zvolit kvalitní obal na mobil Motorola Edge 20 Pro, který bude vyhovovat vašim potřebám. Důraz dejte na to, jak nejvíce smartphone využíváte. Pokud potřebujete neustále přístupnou obrazovku telefonu, podívejte se na zadní kryty na mobil. Jsou zabezpečením pro záda a boky smartphonu, ale obrazovka je volná. Máte raději jistotu? Pak se podívejte na knížkové a flipové obaly na mobi. Rozdíl mezi nimi je, na které straně mobilu se otevírají. Jinak jsou stejné a chrání smartphone ze všech stran. Klapku můžete navíc jednoduše proměnit v stojan pro sledování videí.

Obaly na mobil Motorola Edge 20 Pro z vysoce kvalitních materiálů

Vzhled obalu na mobil Motorola Edge 20 Pro určují dvě věci. Tou první je použitý materiál. Druhou pak povrchová úprava, případně potisk. Topem ve výběru materiálů je velmi kvalitní plast s dlouhou životností. Je to skvělý materiál, který se dobře udržuje v hygienické čistotě a skvělé vlastnosti ideální pro ochranu telefonu. Při výrobě není problém natvarovat plast do optimální kopie tvaru a rozměrů telefonu. Obal na smartphonu dobře sedí, nepadá a chrání jej. Plast je také dobrým podkladem pro krásné potisky. Populární skupinou jsou i kryty na mobily z jemného silikonu. Jsou velmi příjemné na omak a neruší původní design smartphonu. Stylovou volbou je kožený obal na mobil. Trendy vychytávkou jsou pak obaly na mobily z netradičních materiálů. V současnosti je hitem přírodní dřevo a kov. Můžete je mít s rytinou i bez. Odolné obaly na mobil určené do náročných podmínek jsou na materiály velice náročné. Podmínkou je zvýšená odolnost a vysoká stálost. Součástí obalu je často kovová výztuha.

Více než 300 krásných potisků na obaly na mobil Motorola Edge 20 Pro

Obal na mobil Motorola Edge 20 Pro nemusí vůbec rušit už tako velice povedený design mobilu. Chcete si ho každý den vychutnávat, zvolte jednobarevné obaly a kryty. Barevná škála zahrnuje tlumené pastelové barvy, černou a bílou. Kryty ale mohou být zajímavým doplňkem. Podívejte se třeba na obaly s tekutými efekty, třpytivé obaly nebo kryty se zrcadlovým efektem. Skvěle vypadají i obaly s potisky. V Etuo.cz je nachystáno více než 300 nádherných potisků. Jsou zde krásné fotky přírody, zvířat nebo třeba koláže nářadí. Zvolit můžete návrhy od předních designérů stejně jako roztomilé animované postavičky.

Smartphone Motorola Edge 20 Pro

Telefon Motorola Edge 20 Pro patří k opravdu velice povedeným kouskům. Zaujme už na první pohled zdařilým designem, který sází na sklo, jako základní materiál. Velkým tahákem je i 144 Hz OLED displej podporovaný vysoce výkonným hardwarem. Potěší vyladěná soustava fotoaparátů a solidní interní paměť o kapacitě 256 GB.