+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Motorola Edge 20 Lite

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Obal na mobil Motorola Edge 20 Lite ochrání i rozzáří

Je to jednoduché. Když si dobře vyberete obal na mobil Motorola Edge 20 Lite, bude vám dlouho sloužit, chránit mobil a dělat radost. Proto doporučujeme před výběrem dobře zvážit, jak budete váš mobil Motorola Edge 20 Lite nejvíce používat. Jasně, že nejvíc budete volat. Ale co dál? Hraní her, práce nebo bude celý den ve stojánku na pracovním stole. Další možností je vybrat si několik obalů. Ceny obalů to rozhodně umožňují. Naprostým základem, který od obalu na mobil očekáváme, je ochrana telefonu před různými škrábanci, špínou a prachem. Ale tady většinou nekončíme. Důležité je i zapojení vzhledu obalu do našeho života a stylu oblékání. Vybírat pak můžete z jednobarevných obalů, efektních krytů z netradičních materiálů nebo z krásných obalů na mobil s nevšedními potisky. Některé obaly navíc mohou mít různé malé vychytávky. Otevírací klapka knížkových obalů může sloužit jako praktický stojánek při sledování prezentací, nebo v sobě může mít kapsy, které využijete jako peněženku.

Zvolíte ryzí praktičnost zadního krytu nebo maximální ochranu knížkového pouzdra?

Vysoce praktické zadní kryty na mobil Motorola Edge 20 Lite jsou dobrou volbou pro všechny, kteří drží mobil pořád v ruce a něco na něm dělají. A je jedno, zda sledujete e-maily, nebo hrajete hry. Zadní kryty na mobil obepínají záda a boky mobilu, chrání je tak. Obrazovka ale zůstává stále přístupná. A navíc se tak telefon velice dobře drží v obou rukou. Knížkové a flipové obaly na mobil Motorola Edge 20 Lite jsou pro změnu sázkou na jistotu, že mobil bude před mechanickým poškozením chráněn ze všech stran. Přední otevírací klapka spolehlivě ochrání zařízení včetně jeho citlivého displeje. Speciální variantou jsou pak vysoce odolné obaly na mobil. Jsou vyrobeny z vysoce odolných materiálů a často mají i kovem zesílenou konstrukci. Doporučujeme je do terénu, na sport, ale hodí se, i pokud půjčujete mobil malým dětem.

Krásné kožené obaly, stylové silikonové kryty a trendy vychytané obaly s dřevem

Kvalitní plast zůstává jedinečným materiálem pro výrobu obalů na mobily. V posledních letech ho ale doplnily varianty, které kombinují méně tradiční, ale velice zajímavé materiály. Luxusní nádech propůjčí mobilu kožené obaly. Naprostou trendy vychytávkou jsou ale stylové obaly na mobil s přírodním dřevem nebo kovem. Celá záda těchto obalů tvoří plát přírodního materiálu. Ten může být hladký, vynikne struktura materiálu, nebo s krásnou uměleckou rytinou. A když už jsme u té klasiky z kvalitního plastu, ani ty v Etuo.cz nemohou chybět. Plastové obaly na mobily Motorola Edge 20 Lite mají různé podoby. Nachystali jsme tradiční pevné skořepinové zadní kryty i příjemné silikonové obaly. Výhodou plastu je, že se velice snadno udržuje v hygienické čistotě. Při výrobě se snadno tvaruje a může tak ideálně kopírovat tvar a rozměry těla telefonu. A navíc na něm vypadají skvěle potisky.

Jednobarevné obaly, kryty s efekty a více než 300 potisků

Obal na mobil Motorola Edge 20 Lite můžete mít v jednoduché jednobarevné podobě. Krásně se pak ladí s ostatními doplňky. Jednobarevné obaly na mobil jsou zkrátka naprostým základem, který vyniká především svou praktičností. Speciální variantou jsou pak průhledné silikonové kryty, které mobil ochrání, ale nechávají vyniknout jeho vlastní design. Pokud se chcete bavit, podívejte se na obaly s různými efekty nebo vybírejte s obalů s potiskem. Potisků pro vás máme více než 300 a rozdělili jsme je do tematických řad. Je tu něco pro romantiky, krásné fotky přírody i zajímavé koláže.

Smartphone Motorola Edge 20 Lite

Už tradičně musí mít každá řada mobilů i svou odlehčenou verzi. Tentokrát je jí mobil Motorola Edge 20 Lite. Velkým plusem zůstává skvělá výdrž baterie, OLED displej i širokoúhlý fotoaparát. Mínusem je jen jeden reproduktor a vzhledem ke stejně vybavené konkurence i vyšší cena.