Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Motorola Edge 20

Obaly pro Motorola Edge 20


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Motorola Edge 20 Lite, Motorola Edge 20 Pro, jsou úplně jiné modely.

Filtry Sbalit
Model zařízení 1017
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Jemné obaly na mobil Motorola Edge 20, dobří ochránci i krásné kousky

Smartphone Motorola Edge 20 povedeným kouskem, který uspokojí i docela náročné klienty. Je i za slušnou cenu, proto se vyplatí ho odlišit. Jak? Ideálním řešením je obal na mobil. Kryt na mobil umí mobil ochránit, ale dokáže také zcela proměnit jeho vzhled. V internetovém obchodě Etuo.cz jsme pro mobil Motorola Edge 20 připravili velkou kolekci s kryty, obaly a pouzdry. Vzhled obalu na mobil je ale jen jedním z důvodů jeho pořízení. Daleko významnější je jeho původní funkce. Tou je spolehlivá ochrana těla zařízení před mechanickým poškozením. Kvalitní kryt na mobil má za úkol uchránit zařízení před mechanickým poškozením při každodenních malých nehodách. Obal na mobil se tak vyplatí, pokud se rozhodneme mobil časem vyměnit a budeme ho chtít prodat. Cena nepoškozeného mobilu je vyšší. A co si budeme povídat. Mobil bez odřeninek, prasklinek a vrypů je hezčí.

Knížkové a flipové obaly na mobil Motorola Edge 20 ochrání celé tělo mobilu

Každý typ obalu na mobil Motorola Edge 20 má svůj účel. Jsou přizpůsobené tomu, jak mobily používáme, ale i tomu, jak moc velkou ochranu pro zařízení potřebujeme. Dokonale obklopí smartphone knížkové a flipové obaly na mobil. Takový obal dobře zabezpečí záda, boky a dokonce i citlivou obrazovku zařízení. Výhodou je, že knížkový obal na mobil se dá poskládat jako jednoduchý stojánek. Praktická vychytávka pro sledování jednání, prezentace nebo filmu. Jsou zde i knížkové obaly na mobil, které můžete používat také jako peněženku. Jsou v řadě Wallet Case. Jednoduchým a velice praktickým řešením zabezpečení telefonu jsou pak zadní kryty na mobil. Jsou ideální, pokud mobil držíte neustále v rukou a pracujete na obrazovce. Ocení je i hráči mobilních her. U zadního krytu na telefon vám nebude překážet žádná přední klapka. Zadní kryt na mobil před mechanickým poškozením chrání především záda a boky mobilu.

Luxusní kožené obaly na mobil, cool kryty z přírodních materiálů i naprostá klasika

Potřebujete váš smartphone proměnit v luxusní zařízení? Pak je ideální volbou kožený obal na mobil Motorola Edge 20. Využíváme pouze kvalitní eko kůži, která je příjemná na omak a nádherná na pohled. Naprostou cool vychytávkou jsou kryty na mobil z netradičních materiálů. Tyto kryty na telefony totiž mají záda pokryta přírodním dřevem nebo čistým kovem. Telefon v takovém obalu získává zvláštní punc. A z vás se stává zajímavý týpek. Kov i dřevo může být v původní hladké podobě, nebo s krásnou rytinou. V Etuo.cz je připraven i obrovský výběr obalů a krytů z kvalitního plastu. Ten může mít různé podoby. Populární jsou jemné silikonové kryty, praktická knížková pouzdra s potisky, ale i pevné skořepinky na zadní stranu telefonu.

Stovky potisků i decentní jednobarevná pouzdra na mobil Motorola Edge 20

Vzhled obalu na mobil Motorola Edge 20 neovlivňuje jen použitý materiál. Důležité jsou i barvy a potisky. Můžete si vybírat také barevné provedení. Nebo se podívejte na nádherné umělecké potisky. Decentní jednobarevné kryty a obaly doporučujeme do práce. Oceníte je také, když máte rádi vyladěný styl každodenního odívání. S potisky se můžete bavit. Je jich připraveno více než 300. Rozdělili jsme je do tematických řad, tak abyste v nich snadno našli ten váš pravý. Ten, který vyloudí úsměv na tváři nebo třeba nostalgickou vzpomínku. Připraveny jsou fotky přírody a zvířat, romantické obrázky, krásné koláže i duchovní tematika.

Chytrý mobil Motorola Edge 20

Smartphone Motorola Edge 20 patří mezi velice povedené zástupce střední styly. Nemůžeme mu upřít styl ani dobrou výbavu. Základem je odladěný displej s 144 Hz a fotoaparát s ohromujícím rozlišením 108 MPx. Konstrukčně je to lahůdka pro fajnšmekry, kteří milují hranatý design. Nicméně ocení ho všichni, kteří ho poprvé chytnou do ruky. Tak dobře se drží.