Najdi obal pro svůj smartphone či tablet:
   
+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Motorola Edge

Obaly pro Motorola Edge


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Motorola Edge Plus, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Jemné jednobarevné obaly na mobil Motorola Edge, crazy potisky i luxus kůže

Obal na mobil Motorola Edge má jasnou funkci, chránit jej. Ale protože jsou obaly na mobil Motorola Edge za dobrou cenu, můžete jich mít víc a měnit je podle příležitostí. Pro mobil Motorola Edge je tak obal něco jako šaty. Chrání tělo mobilu Motorola Edge před poškozením, ale je to i designový doplněk nebo prostor pro obrázek, který vám každý den zvedne náladu. Ať už je vnímáte obal na mobil Motorola Edge čistě pragmaticky nebo více emociálně, u nás v internetovém obchodě Etuo.cz najdete zajímavé kousky. V kolekci jsou populární kryty na mobil Motorola Edge ze silikonu či plastu i luxusní kožená pouzdra. Váš obal na mobil Motorola Edge může být zcela bez potisku, jednobarevný či dokonce průhledný- Anebo si pořiďte obal na mobil Motorola Edge s potiskem krásné fotky, malby nebo nevšední grafiky. Připravena je i cool kolekce obalů na mobil Motorola Edge s přírodním dřevem a kovem. Tato opravdová trendy pecka je dostupná v hladkém provedení nebo s uměleckým gravírováním.

Spolehlivý ochránce i designový skvost může být obal na mobil Motorola Edge

Všechny kryty na mobil Motorola Edge mají několik funkcí. Vysoce kvalitní obal na mobil Motorola Edge si pořizujeme, především aby ochránil tělo mobilu Motorola Edge před poškozením. Nicméně potřebujeme, aby obaly na mobil Motorola Edge dobře reprezentovaly a byly krásné. Ideální je, když je můžeme sladit s ostatními doplňky. Skvělé jsou kožené obaly na mobil Motorola Edge. Všechna pouzdra na mobil Motorola Edge z e-shopu Etuo.cz jsou z kvalitních materiálů a jsou až puntičkářsky zpracovány. Obal na mobil Motorola Edge musí kopírovat jeho tvar a rozměry.

Smartphone Motorola Edge

Nový mobil Motorola Edge je krásný na pohled a má velmi zajímavou výbavu, která ho posouvá do střední třídy. Má nadprůměrný výkon a fotoaparát s oslnivým rozlišením.